Лікарня
Лікарня 5 канал

Рівненська центральна міська лікарня готова розмістити 700 інфікованих коронавірусом – сюжет

Читайте по-русски
У місті виділили 10 млн грн на закупівлю наборів одноразових біокостюмів

Прибирають та дезинфікують – Рівненська центральна міська лікарня посилено готується до прийому пацієнтів з коронавірусом. Цей заклад визначений госпітальною базою області у боротьбі з COVID-19. Лікарі кажуть, у разі потреби готові розмістити там до семисот інфікованих. Про це розказали і журналістам "5 каналу".

У стінах міської лікарні проводять ретельне прибирання. Дезінфікують не лише підлогу, а й стіни і навіть стелю. Дверні ручки регулярно обробляють антисептиком.

"Кожну палату обробляємо, стіни, жалюзі, меблі, нам усі засоби видають, всі медсестри готові", – каже Вікторія Кравчук, старша медична сестра відділення ургентної хірургії.

Центральна міська лікарня визначена базовою, де перебуватимуть інфіковані та з підозрою на коронавірус. За потреби розташовуватимуть недужих і в інших відділеннях медзакладу.

План А – це інфекційне відділення на 60 ліжок. План В – це ще 200 ліжок у хірургічному корпусі буде. План С вже буде передбачати, що задіється ще терапевтичний корпус, там ще 100 ліжок", – каже Віктор Іськів, начальник Рівненського міського управління охорони здоров'я.

Загалом лікарня зможе прийняти 700 пацієнтів із підозрою на коронавірус. Ще понад третину ліжко-місць залишили для недужих нейрохірургічного профілю. До того ж у кожному відділені передбачили й кімнати для довготривалого перебування медперсоналу.

"Якщо працівник живе сам, він може ночувати вдома, ми будемо йому допомагати, якщо працівник має родину і не хоче їх наражати на небезпеку, буде ночувати тут, ліжко буде, годувати будемо і наступного дня одразу до роботи", – розповідає Євген Кучерук, головний лікар Рівненської центральної міської лікарні.

Натепер лікарня забезпечена всіма медичними засобами захисту. Їх вистачить на три тижні. Але на випадок масового ураження коронавірусом у місті виділили 10 млн грн на закупівлю наборів одноразових біокостюмів.

Рівне, "5 канал"

Попередній матеріал
Ексгенпрокурор Рябошапка: Підозра Порошенку – це юридичний "треш", необґрунтований і незаконний
Наступний матеріал
COVID-19 на передовій: як військові допомагають мешканцям не допустити епідемії
Loading...

#IStayHomeFor: Світові знаменитості показали, заради кого вони залишаються вдома – зворушливі фото

Поліція порушила справу за приховування позитивного аналізу на COVID-19 – подробиці

У ЗСУ не зафіксовано жодного випадку коронавірусу – Міноборони

Польща посилює карантинні заходи через COVID-19 – подробиці

Пасажир поїзда, яким напередодні евакуювали українців, розповів про провали в комунікації та як їх не випускали

Гірше, ніж в Італії: в Іспанії за добу виявили рекордну кількість хворих на коронавірус