Віряни з усієї України ходою відвідали "Зарваницю" на Тернопільщині
Віряни з усієї України ходою відвідали "Зарваницю" на Тернопільщині 5 канал

Понад 80 тисяч вірян з усієї України ходою відвідали "Зарваницю" на Тернопільщині: як це було – відео

Читайте по-русски
Дощ та холод не стали на заваді тисячам паломників. Нинішню прощу приурочили до 30-річчя виходу Української греко-католицької церкви з підпілля

Тисячі вірян з усієї України ходою відвідали Зарваницю на Тернопільщині. У Марійському духовному центрі молились з нагоди 30-річчя виходу з підпілля Української Греко-Католицької Церкви. А також просили миру та заступництва для українського народу. Божественну літургію звершив глава УГКЦ Святослав Шевчук. Як це було – бачила журналіст Ярослава Мовчан. 

Дощ та холод не стали на заваді тисячам паломників, які пішки з Тернополя рушили до Марійського Духовного центру у "Зарваниці". По дорозі до колони приставали дедалі більше паломників. Серед них і пані Марія. Жінка приїхала сюди з Івано-Франківська. Просить у молитвах заступництва і для родини і для країни. Разом із Марією молиться і Світлана. Жінка до "Зарваниці" йшла з Борщева, що на Тернопільщині. Сподівається на здійснення своїх бажань.

"Молимось за себе і за уряд. Щоб Бог допоміг вибрати мудрих і достойних керівників, які б дбали не тільки за себе, а й за народ, за державу", – каже жінка.

Віряни з усієї України ходою відвідали "Зарваницю" на Тернопільщині
Віряни з усієї України ходою відвідали "Зарваницю" на Тернопільщині5 канал

Понад 80 тисяч прочан із різних областей України та з-за кордону молилися разом у Марійському духовному центрі. Для християн усього світу "Зарваниця" добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з'являлася Божа Матір.

Отець Тернопільсько-зборівської архиєпархія УГКЦ Віталій Козак говорить: "Гідність цього місця цього року також відзначена святішим отцем Папою Римським, який підніс Собор Зарваницької Матері Божої до гідності Малої Базиліки. І це перша Мала базиліка УГКЦ. Очевидно, що святіший отець зробив це визнання на основі тої пошани, яку має "Зарваниця" серед українського народу, серед вірних УГКЦ".

Нинішню прощу приурочили до 30-річчя виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля. Урочисте Богослужіння очолив Блаженніший Святослав, глава УГКЦ.

Глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук сказав: "Лінія фронту боротьби між добром і злом не проходить десь на сході України, а проходить через моє серце. Лінія фронту, мій блокпост. На якому я повинен захистити ту свободу, яку 30 років тому через віру, як диво, дав нам Господь".

Ярослава Мовчан, Сергій Мовчан, Тернопільська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Андрій Парубій – ексклюзивне інтерв'ю в "Час.Підсумки тижня" з Анною Мірошниченко – відео
Наступний матеріал
Новий національний рекорд: на НСК "Олімпійському" організували наймасовішу руханку – відео
Loading...