Експеримент "Маячок"
Експеримент "Маячок" 5 канал

Показовий експеримент "Маячок": чи пропускають черкаські водії пожежну машину

Операцію із увімкненими проблисковими маячками провели просто в центрі міста

У Черкасах рятувальники провели експеримент. Показовий. Їхали містом на пожежній машині з увімкненими проблисковими маячками. Їхали і дивилися – чи пропускають водії спецтехніку? Який результат – дивіться далі:

Пожежна автівка – заблокована, водії дорогу не дають. Не допомагають зрушити навіть попереджувальні сигнали. В таких умовах черкаські надзвичайники дістаються місць екстрених викликів.

"Водії не володіють культурою дотримання правил дорожнього руху та не пропускають спеціальні транспортні засоби, яким є пожежний автомобіль, для виконання дій за призначенням", – обурюється начальник караулу пожежно-рятувальної частини Андрій Лисак.

Експеримент рятувальники проводили в центрі міста – на кожному другому перехресті водії на спецтранспорт не зважали.

Слідом їхали патрульні та зупиняли водіїв, які ігнорували проблискові маячки. Більшість з них запевняли, що правила знають і намагаються дотримуватися. Операція "Маячок" тривала більш як годину. Підсумки – невтішні. Близько половини водіїв місцем оперативним машинам не поступалися.

Пожежники закликають містян поважати спецтехніку із синіми проблисковими маячками і за будь-яких обставин давати їй дорогу.

Яна Лимаренко, Олександр Коваленко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Житомирщина отримала нову пожежно-рятувальну техніку - ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Поки ми добиваємося лише того, що українці будують Європу в Європі – нардеп
Наступний матеріал
"Формула Штайнмаєра" для чайників: у МЗС пояснили, чого хоче Київ, а чого – Москва
Loading...