Костянтин Іщейкін
Костянтин Іщейкін 5 канал

Поки ми добиваємося лише того, що українці будують Європу в Європі – нардеп

Напередодні в центрі Києва відбувся "Марш рівності". За даними поліції, в ньому взяли участь 3,5 тисячі осіб

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" нардеп від БПП Костянтин Іщейкін прокоментував проведення у столиці "Маршу рівності".

"Справді, Україна хоче йти в Європу. Але всі ці події мають бути дуже пов’язаними. Я хотів би наголосити, що Європу потрібно будувати всередині. А якщо ми не будемо забезпечувати всіх роботою, відповідною зарплатнею, то ми добиваємося того, що наші українці будують Європу в Європі. Крім того, я вважаю, що ми забалакуємо ці теми і привертаємо величезну увагу до КиївПрайду ("Маршу рівності"). Навіть зараз тривають обговорення з народними депутатами, коли є більш важливі теми – починаючи від проблем щодо створення Антикорупційного суду і завершуючи питаннями функціонування системи Prozorro. Я вважаю, що із цим набагато більша проблематика в державі", – зазначив народний обранець.

Він поділився власним баченням щодо проведення таких заходів. 

"Якщо брати особисто мене як людину, то, звісно, я за сімейні цінності, і не хотів би, щоб мої діти не мали можливості вільного формування й отримували додатковий вплив. Бо як медик я можу сказати, що таких людей небагато – відсотка півтора-два в суспільстві. Тому говорити про те, що ми маємо транслювати і приділяти таку велику увагу в суспільстві, напевно, не зовсім є правильно", – зазначив Іщейкін. 

Як повідомляв 5.UA, зранку, 17 червня, в центрі Києва відбувся "Марш рівності". За даними поліції, в ньому взяли участь 3,5 тисячі осіб. Водночас перед проведенням маршу поліція затримала близько 60 осіб, які намагалися перешкодити проведенню заходу.

Дивіться також фотогалерею: 

КиївПрайд-2018: як пройшов "Марш рівності" у столиці – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Марш рівності
/
Марш рівності
/
/

Попередній матеріал
Попри травму хребта: спортсмен-візочник готується перепливти Босфор
Наступний матеріал
Показовий експеримент "Маячок": чи пропускають черкаські водії пожежну машину
Loading...