Закінчення карантину
Закінчення карантину shutterstock.com

Одещина вийшла з "червоної" зони: що відомо

Читайте по-русски
В області почали готуватися до нового спалаху коронавірусу після Великодня

На Одещині істотно послабили карантинні обмеження. Запрацювали крамниці одягу, ресторани та розважальні заклади. Втім напередодні Великодніх свят чиновники вже почали готуватися до чергового спалаху коронавірусу, тому в області планують найближчим часом розгорнути додаткові 1000 ліжок та добудувати 2 кисневі станції, передає "5 канал".

Зазначається, що, крім того, мають намір розробити план медичної та психологічної реабілітації тих, хто тяжко перехворів на COVID-19.

"Одеські санаторії вже готові підключитися до реабілітації, це оптимальне рішення для надання допомоги хворим з COVID-19", – зазначає директорка департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради Олена Якименко.

Директорка департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар'єва наголошує: "У нас на сьогодні 28 лікарень, і ми плануємо в цих 28 лікарнях додатково розгорнути ще 1000 ліжок, і саме закінчуємо встановлення наших станцій кисневих. У шпиталі ветеранів, який на 100 ліжок, вже до 40 проведено централізований кисень, а шпиталь буде на 100 ліжок, додатково встановлюємо там 2 кріоциліндри, щоб не використовувати балони і косметичний ремонт. Тому, якщо будемо зустрічати 3 хвилю, більше буде ліжок, більше буде кисню, додатково виділено 10 млн на кисневі станції".

"На сьогодні показники захворюваності не свідчать про стан епідблагополуччя. Ми все ще продовжуємо перевищувати індикаторні показники на 3,8%, показники небезпеки на рівні цільових. Завантаженість ліжок у закладах, що лікують хворих на коронавірус, 61%, критерій – понад 65%", – зазначає директор лабораторного центру МОЗ України в Одеській області Віталій Гончаров.

Нагадаємо, на Одещині розпочалася вакцинація педагогів, залучених до підготовки у ЗНО. Щеплюють вчителів мобільні бригади медиків у школах китайською вакциною Coronavac. 

Попередній матеріал
РНБО відмовилася розслідувати, як "Квартал 95" в обхід санкцій продав серіал російському ТБ
Наступний матеріал
До України йде "індійський" штам коронавірусу – коли його чекати
Loading...

В Одесі видають кисневі концентратори пацієнтам із COVID-19, які можуть лікуватися вдома

"Податки сплачую, а прибутку не отримую": в Одесі підприємці вимагають відкрити ринки

В Одесі правоохоронці вирізали двері болгаркою, щоб припинити незаконну вечірку

"Червона" карантинна зона в Одесі: як мешканці міста ставляться до обмежень – включення

Одещина опинилася в "червоній" зоні – які обмеження там діятимуть

Суворий карантин: чи дотримуються обмежень в Одесі – включення