Авіація НАТО
Авіація НАТО 5 канал

"Об'єднані зусилля – 2020": у Вінницю прибула авіація НАТО

Читайте по-русски
На Миколаївщині проводили сумісну висадку на парашутних платформах британського та українського десанту

"Об'єднані зусилля – 2020". В Україні розпочалися двосторонні навчання повітряно-тактичної групи Збройних Сил США в Європі та підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ. Авіація західних партнерів прибула на Вінниччину, у четвер, в межах навчань Rapid Trident.

А почали навчання на Миколаївщині з першого етапу, під назвою "Спільні зусилля". Проводили сумісну висадку на парашутних платформах британського та українського десанту під прикриттям українських винищувачів. Такі навчання – на території України вперше. 

В аеропорт Вінниці прибула військова авіація НАТО.

Українські та американські військовослужбовці відпрацьовуватимуть спільні завдання. Зокрема військові обох країн десантуватимуться з літаків із з використанням парашутних систем різного типу. Також передбачається синхронізація дій підрозділів спеціального призначення з використанням повітряного та наземного компоненту.

За словами речника командування повітряних сил, проведення двостороннього навчання продемонструє готовність України дати відсіч збройній агресії самостійно та з використанням механізмів міжнародної підтримки. А також підвищить взаємосумісність з силами і засобами НАТО.

"Українські військові – висококваліфіковані фахівці. Організація спеціальних операцій достатньо нова, але в українського командування на усіх рівнях тут є великий досвід. Це велика насолода працювати з українськими фахівцями, і це, власне, не зовсім так, що ми їх навчаємо. Ми насправді обмінюємося ідеями і тактикою між двома сторонами. З тим конфліктом, що триває зараз на українському сході те, що ми зараз робимо – це партнерство з Україною, спільна робота. Ми показуємо, що НАТО і інші західні партнери зараз тут. Ми – поруч з Україною, і ми показуємо нашу присутність тут і продовжуємо ці типи тренувань", – заявив офіцер сил спеціальних операцій збройних сил США.

Нагадаємо, чотири дні на всіх військових полігонах України та в акваторіях Чорного й Азовського морів триватимуть масштабні стратегічні навчання разом із військовослужбовцями країн-членів НАТО. В активній фазі братимуть участь 12 тисяч армійців різних родів військ.

Попередній матеріал
Як Зеленський-президент не виконує обіцянок Зеленського-кандидата – "Спостерігач"
Наступний матеріал
У МОЗ розповіли, як достроково перервати самоізоляцію
Loading...

"З академії – на передову": як на Луганщині проходять збори лейтенантів – сюжет

Російські військові під час навчання влучили ракетою у власний танк

"Автобус зіткнувся з бензовозом": як у Києві пройшли масштабні навчання з ліквідації наслідків ДТП

Росія перекинула свої десантні війська в Білорусь

"Об'єднані зусилля-2020": в Україні готують масштабні військові навчання на всіх полігонах та в акваторіях морів

У Білорусь на навчання приїхали російські десантники, які воювали проти України на Донбасі – ЗМІ