'СіБриз-2020'
'СіБриз-2020' Міноборони

"Нелегал" на кораблі та "пошкоджений" катер: які завдання відпрацьовували в Одесі на "Сі Бриз-2020"

Читайте по-русски
У суботу кораблі постійної військово-морської групи Північноатлантичного Альянсу SNMG2 зайшли в порт Одеси

Один з елементів спільних дій під час міжнародних навчань "Сі Бриз-2020" – затримання підозрілого судна. Роль порушника виконувало рятувальне судно "Олександр Охрименко". Про це повідомляє Міністерство оборони України.

У МОУ розповіли про перебіг спецоперації: "На зв’язок з кораблем виходить Морська охорона ДПС та попереджає про готовність екіпажу прийняти спільну доглядову групу, яка складається із екіпажу патрульного катеру "Старобільськ" та корабля морської охорони "Павло Державін". Висадившись на борт судна, доглядова група проводить огляд корабля та його приміщень, під час якого виявляє умовного "нелегала", що не може пояснити мету свого перебування на кораблі, після чого його разом з судном-порушником умовно арештували та конвоювали до найближчого порту".

Окрім того, екіпаж рятувального судна також відпрацював низку інших задач. Зокрема, за легендою навчань, екіпажу корабля надійшла команда, що санітарний катер "Сокаль" отримав пошкодження, внаслідок якого сталася пожежа, а корабель втратив хід. Рятувальне судно екстрено підійшло до пошкодженого корабля та висадило аварійно-рятувальну групу для усунення наслідків аварії.

Сьогодні кораблі постійної військово-морської групи Північноатлантичного Альянсу SNMG2 зайшли в порт Одеси. "Візит відбувся відповідно до Плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України", – зазначили в Міноборони.

Там також зауважили, що у зв'язку з запобіганням розповсюдження гострої респіраторної інфекції COVID-19, відвідування мешканцями та гостями міста кораблів не передбачено.

Нагадаємо, сьогодні від місцевих ЗМІ стало відомо, що п'ять кораблів НАТО зайшли до порту Одеси у суботу зранку. Пробудуть вони там до 28 липня.

Попередній матеріал
"Рутенія. Повернення коду нації": творці фільму розповіли про важливість автентичної української абетки
Наступний матеріал
Про відосики Зеленського та про "опоблоківців" у ВР: генерал Забродський у "Рандеву"
Loading...

П'ять кораблів НАТО зайшли до порту Одеси

"Наші воїни на східному фланзі НАТО дають відсіч агресії Росії" – Порошенко

За стандартами НАТО: Створення та бойовий шлях бригади НГУ – "Невигадані історії"

Міжнародні військові навчання тривають у Чорному морі – фото

Треба запропонувати Польщі укласти двосторонню безпекову угоду – Єлісєєв про кроки до вступу в НАТО

Стефанчук проігнорував запитання президента ПА НАТО щодо справ проти Порошенка – Климпуш-Цинцадзе