Повітряно-десантні війська РФ
Повітряно-десантні війська РФ militaryarms.ru

Росія перекинула свої десантні війська в Білорусь

  Читайте по-русски
  У військових навчаннях буде задіяно до 1500 військовослужбовців, понад 150 одиниць авіаційної, бойової та спеціальної техніки

  У рамках білорусько-російського тактичного навчання "Слов'янське братство-2020" на полігон Брестський передислокувались підрозділи 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ Збройних сил Російської Федерації. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони Білорусі.

  "У ході навчання військовослужбовці двох країн відпрацюють питання спільних дій при виконанні завдань по боротьбі з тероризмом, обміняються досвідом організації та ведення спеціальних дій при виконанні контртерористичних завдань", – повідомляють у Міноборони Білорусі.

  Зазначається, що від білоруської сторони в навчанні беруть участь військовослужбовці 38-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади сил спеціальних операцій.

  "Усього в практичних діях буде задіяно до 1500 військовослужбовців, понад 150 одиниць авіаційної, бойової та спеціальної техніки. Після завершення навчань російські військовослужбовці повернуться на Батьківщину", – мовиться в повідомленні.

  Зазначається, що навчання проводитиметься в два етапи. Перша фаза передбачає злагодження підрозділів. Друга, активна фаза, з практичним виконанням завдань на полігоні Брестський, у Брестському районі та на ділянці річки Мухавець, пройде з 21 до 23 вересня.

  Як раніше писав 5.UA, у Білорусь на навчання приїхали російські десантники, які воювали проти України на Донбасі.

  Попередній матеріал
  До бюджету надійшло понад 1,111 млрд грн від приватизації готелю "Дніпро"
  Наступний матеріал
  На США насувається ураган "Саллі" – у двох штатах оголошено надзвичайний стан
  Loading...