"Ні капітуляції" в Луцьку
"Ні капітуляції" в Луцьку 5 канал

"Ні капітуляції" в Луцьку: депутати збирають підписи за скликання позачергової сесії міськради – відео

Читайте по-русски
Свої вимоги у письмовому вигляді активісти передали керівникам області та міста

Близько сотні людей зібралися на акцію "Ні капітуляції" в Луцьку. Про таке повідомляє "5 канал".

Щоб привернути увагу, протестувальники запалили файєри. Через дощ мітинг провели у будівлі обласної ради. Представники громадських та політичних організацій Волині виступили проти погодження так званої "формули Штайнмаєра". Вони вимагали від президента не йти на поступки агресору.

Свої вимоги у письмовому вигляді передали керівникам області та міста. Осторонь не залишилися і місцеві депутати. Вони почали збирати підписи для скликання позачергових сесій. А в обласній раді зареєстрували проєкт рішення про звернення до голови Верховної Ради та президента України щодо недопущення капітуляції України.

Учасниця акції Марія Філонюк сказав: "Зрада, звісно. Тому що стільки полягло наших солдатів, стільки полягло мирних людей на Донбасі, взяти це все зараз просто здати, привести, узаконити бандитів фактично – це не просто дивно, це обурює. Здається, кожного українця нормального мало б обурювати".

Учасник акції "Ні капітуляції" Андрій Дяченко сказав: "На Волині ми створили комітет протидії капітуляції. Всі рішення приймаємо стихійно, бачимо, як наша влада стихійно приймає рішення, ми відповідно реагуємо. Ми точно не ступимо руку з пульсу, наша реакція буде пропорційною тій, як буде діяти влада. Але ми готові йти дуже далеко, щоб відстояти державність, тому що для нас це найвища цінність. Нам не було сенсу боротися 5 років, щоб якісь недолугі люди у владних кабінетах усе злили". 

Як повідомляв 5.UA, 1 жовтня під час брифінгу президент України Володимир Зеленський заявив, що у майбутньому буде підготовлено новий закон про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей, до якого буде імплементована так звана "формула Штайнмаєра".

Нагадаємо, раніше, 1 жовтня 2019 року, в Києві на Майдані Незалежності та під Офісом президента пройшли акції протесту проти узгодження "формули Штайнмаєра". Подібні акції також пройшли у Харкові й у Львові. Акції протесту у столиці та інших містах України відбулися і 2 жовтня.

Попередній матеріал
Як захисники Попасної реагують на узгодження "формули Штайнмаєра" – репортаж з передової
Наступний матеріал
У центрі Херсона сталася стрілянина – оголошено план "Сирена"
Loading...