Офіційний сайт Президента України

Майже 10 років будівництва: на Прикарпатті Порошенко відкрив довгоочікуваний міст

На відновлення переправи залучили 96 млн грн. Гроші знайшлися завдяки реалізації експерименту

Новий міст через річку Бистриця Солотвинська відкрили на Івано-Франківщині. На його відбудову місцеві чекали майже 10 років. Дотепер люди користувалися тимчасовим. Подробиці з Прикарпаття розповіла кореспондент "5 каналу" Марта Шикула.

Попередній міст був зруйнований під час повені у липні 2008 року. Тоді військові встановили тимчасовий понтон. Водночас вантажівки рухались обласним центром. До будівництва нового мосту приступили у 2008 році. Потому роботи на ньому були призупинені. А повернулись до робіт лише наприкінці минулого року.

"Це основна артерія, надто важлива траса. Коли піднімається повінь, а у нас це трапляється частенько, такий регіон. Це ми терпіли. Бо трошки вода би піднялась і той понтонний міст був би заблокований. Нам би доводилося об'їжджати", – зазначив сільський голова Старого Лисця Андрій Лущак.

На відновлення переправи залучили 96 млн грн. Добудували за рахунок реалізації експерименту – використали кошти, які надходили до бюджету від митних надходжень. На черзі – відновлення ще понад десяти мостів. Сам довгобуд урочисто відкрив Президент України Петро Порошенко. Разом з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном глава держави перерізав червону стрічку:

"Коли країна, яка проходить горнило війни… Коли Україна несе величезне випробування, захищаючи свою землю від російського агресора… Ми поставили декілька пріоритетів. В тому числі – пріоритет дорожнього будівництва. Тому попереду роботи непочатий край. Ми збудували лише чотири мости. Ще щонайменше 15 потребують відновлення і будівництва", – зазначив Порошенко.

Дивіться також фотогалерею:

Із дощем і запальними танцями: Порошенко побував на відкритті школи на Харківщині – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Увійде до медичних підручників: київські кардіохірурги врятували 2-річного Сашка від пухлини
Наступний матеріал
Одне з найбільш масових убивств: в Україні вшановують 76-ті роковини трагедії Бабиного Яру
Loading...