president.gov.ua

Неподалік Коломиї збудують завод на 8 тис. робочих місць – Порошенко

Зі слів Президента, завод вироблятиме автомобільні запчастини

Неподалік Коломиї буде збудовано завод з виробництва автомобільних запчастин, який забезпечить роботою 8 тисяч осіб. Про це сказав Президент України Петро Порошенко на відкритті новозбудованої поліклініки Коломийської центральної лікарні.

"Голова обласної адміністрації мені доповідає: недалеко від Коломиї ми будемо будувати новий завод з виробництва автомобільних запчастин. Тут буде створено за три черги вісім тисяч нових робочих місць", – зазначив глава держави. 

Він наголосив, що податки, сплачені підприємством, спрямовуватимуться в бюджет міста Коломиї. Створення нових робочих місць, за його словами, відбуватиметься за рахунок залучення інвестицій.

"Коли я зустрічався з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, то похвалився їй, що дуже швидко в Німеччині уже не буде вироблятися жодного автомобіля, в якому б не було українських комплектуючих", – сказав Президент.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Петро Порошенко перебуває з робочою поїздкою на Прикарпатті. Після відкриття поліклініки в Коломийській ЦРЛ глава держави передасть автомобілі рятувальникам обласного ДСНС і проведе нараду з головами облдержадміністрацій західного регіону.

Як повідомляв 5.UA, зі слів міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, Україна побудує завод з виробництва ядерного палива.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Затримано посадовця Чернігівської ОДА, який розкрадав гроші на ремонт соцоб'єктів – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ситник: НАБУ вже передало до суду 50 кримінальних проваджень на 1,7 млрд грн
Наступний матеріал
Порошенко: Україна здатна захистити себе від будь-якого агресора, навіть Росії
Loading...

Україна втратила 3 млн робочих місць через війну та окупацію Криму

"Не вистачає робочих рук": Уряд Польщі заохочуватиме українців приїздити до країни

Японія виділяє $800 тис. на створення нових робочих місць для переселенців з Донбасу