znaj.ua

"Троєщина бунтує": Під КМДА протестують проти проекту Подільсько-Воскресенського мосту

Місцеві мешканці кажуть, що цей проект спричинить ще більші затори на житловому масиві

У середу, 5 липня, півсотні мешканців Воскресенського та Райдужного масивів влаштували мітинг під стінами Київської міської адміністрації. Вони вимагали від столичної влади переглянути проект транспортного сполучення лівобережних з'їздів Подільсько-Воскресенського мосту. Про це повідомляє "5 канал".

Як відомо, проект Подільсько-Воскресенського мосту Київрада затвердила ще 1993 року. Він передбачає естакаду на вісім смуг через озеро Радунка.

За словами мітингувальників, цей проект створить лише додаткові затори на бульварі Перова. Чиновникам активісти запропонували розглянути альтернативні варіанти будівництва мостового з'їзду.

"Ми його вважаємо невдалим, незручним, який лише погіршить екологію і умови нашого життя", – каже учасниця акції протесту Наталія Інгульська.

"Ми вимагаємо щоб сьогодні на розгляді земельної комісії не було затверджено цього детального плану території, і щоб він був відправлений на доопрацювання", – наголосила організаторка акції протесту Ірина Ставчук.

Водночас, голова постійної комісії Київради з питань землекористування Олександр Міщенко запевнив, що проект планують змінити. Зокрема, до нього внесуть правки з урахуванням гілки метрополітену на Троєщину. 

Як повідомлялося, у 2017 році на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту виділять більше 1,3 мільярдів гривень.

Подільсько-Воскресенський міст має з'єднати правий берег із лівим і розвантажити Московський шляхопровід. Його намагаються звести уже понад 20 років. Частину грошей, а саме 200 тисяч на фінансову та технічну експертизу мосту – Київ просив у німецьких інвесторів. Ще понад мільярд гривень столичні чиновники планують залучити з державного бюджету.

Попередній матеріал
Якби не підтримка Росії проросійських найманців, то звільнення Донбасу зайняло б кілька днів - Лисенко
Наступний матеріал
Порошенко – у Pizza Veteranо: Якщо нас називають "хунтою", значить, наш караван - на правильному шляху
Loading...