Twitter / Петро Порошенко

Порошенко – у Pizza Veteranо: Якщо нас називають "хунтою", значить, наш караван - на правильному шляху

  Президент побував на презентації книги "Чотирнадцять друзів хунти" у піцерії ветерана АТО

  Президент України Петро Порошенко побував на презентації книги "Чотирнадцять друзів хунти" у піцерії Pizza Veteranо.

  "У Pizza Veterano вітаю видавців та авторів з презентацією книги "Чотирнадцять друзів хунти" – збірки оповідань воїнів, волонтерів, блогерів", – написав він на сторінці у Facebook.

  Президент також відзначив: "Мені подобається назва книги. Слово "хунта" російська пропаганда зробила чимось на кшталт почесного звання. Якщо вони називають нас хунтою, значить, наш караван – на правильному шляху, а їхня злоба – безсила!" 

  "Велика удача – одним із перших придбати примірник книги та ще й отримати автографи авторів. Частина цих грошей піде на волонтерські фонди", – додав Порошенко.

  Нагадаємо, ще 2015 року бійці АТО відкрили піцерію Pizza Veterano у Києві. Господар піцерії - ветеран АТО Леонід Остальцев. 

  Утім, на цьому ветерани не зупинилися. В Україні набирає обертів тенденція, коли учасники АТО відкривають власний успішний бізнес. Вже можна спробувати піцу від ветеранів, отримати масаж від захисника Донецького аеропорту та скуштувати мед, зібраний демобілізованим військовослужбовцем. Торік відкрилась і пересувна міні-кав'ярня від ветеранів АТО - Veterano Coffee.

  Попередній матеріал
  "Троєщина бунтує": Під КМДА протестують проти проекту Подільсько-Воскресенського мосту
  Наступний матеріал
  "Чули, як кричали "Аллах акбар": бійці ЗСУ розповіли, хто гатить по них під Лобачевим
  Loading...