Микола Шніцер
Микола Шніцер poshtar.info

Легендарний "кіборг" очолив осередок "ЄС" у Східницькій ОТГ на Львівщині

Читайте по-русски
Повернувшись зі строкової служби у ВДВ на самому початку війни, чоловік добровільно пішов у військкомат і попросився на фронт

Ветеран АТО, захисник Донецького аеропорту Микола Шніцер очолив осередок "Європейської солідарності" у Східницькій ОТГ на Львівщині. Про це мовиться в повідомленні на сайті "ЄС"

Микола Миколайович подякував за довіру й підтримку та наголосив, що сьогодні в лавах партії присутні ті, хто брав активну участь у попередніх виборчих кампаніях та має значний досвід політичної та громадської роботи.

Шніцер сказав: "Наша партія формується відкрито й демократично. Запрошуємо всіх охочих долучатися до нашого осередку. Особливо наголошую на тому, що головним нашим завданням є формування ефективної команди, яка достойно представить нашу партію в Східницікй ОТГ та працюватиме в інтересах громади".

Уповноважений Радою Львівської територіальної організації політичної партії "Європейська солідарність" на проведення установчих зборів Тарас Жеребецький привітав керівництво організації та поінформував присутніх про мету, завдання та напрямки подальшої роботи партії. Він також нагадав, що новоствореному осередку слід залучати до своїх лав активних громадських та політичних діячів, керуючись при цьому виключно демократичними цінностями.

"Наша мета – організувати навколо себе команду однодумців, яка здатна якісно працювати на розвиток Прикарпаття і всієї України, а не штучне збільшення кількості членів партії", – стверджує Тарас Жеребецький.

Учасники зборів обговорили основні напрямки роботи на майбутнє та домовились найближчим часом провести зустріч для координації партійної роботи.

Довідка. Микола Шніцер – український захисник. Повернувшись зі строкової служби у ВДВ на самому початку війни, він добровільно пішов у військкомат і попросився на фронт. Рішучий, цілеспрямований і водночас відкритий і приємний у спілкуванні, незважаючи на те, що йому в молодому віці довелося чимало пережити і на війні, і вже в мирному житті.

Нагадаємо, нардепи звернулися до керівництва МВС України за поясненнями щодо незаконного стеження за Віктором Кононенком. Представники "ЄС" вимагають від керівництва Нацполіції пояснень щодо стеження за депутатом Київради Кононенком.

Попередній матеріал
Піонтковський назвав видатною роль Порошенка у формуванні світової проукраїнської коаліції
Наступний матеріал
Вакцинація в Україні: розпочинається щеплення проти COVID-19 вакциною CoronaVac
Loading...

МОЗ відмовилося внести ветеранів АТО з оперативного резерву до програми вакцинації від COVID-19 – документ

Історія успіху ветерана-бізнесмена, який розводить породистих собак – сюжет

V-Corp: історія нацгвардійця, який допомагає ветеранам дістати фінансову підтримку для власної справи

"Гліб Бабіч. Вірші та пісні": у Києві ветеран російсько-української війни презентував книгу – як це було

В Україні узаконили ринок біоімплантатів: чому це важливо для ветеранів російсько-української війни

Провели обшуки: ДБР викликає сотника самооборони Майдану Солонинка на допит – документ