Шеврон ЗСУ
Шеврон ЗСУ 24tv.ua

МОЗ відмовилося внести ветеранів АТО з оперативного резерву до програми вакцинації від COVID-19 – документ

  Читайте по-русски
  Окрім УБД, до списку осіб, що можуть бути щепленими залишковими дозами за пріоритетним принципом, також не внесли осіб з інвалідністю внаслідок війни і постраждалих учасників Революції Гідності

  Поки Верховна Рада голосувала за призов ветеранів з оперативного резерву без оголошення мобілізації, МОЗ відмовилось внести цих самих ветеранів з оперативного резерву до програми вакцинації. Про це йдеться у повідомленні на сайті Всеукраїнської громадської організації "Ветеранського Братерства"

  "У нас приймають закон про призов ветеранів оперативного резерву І черги без мобілізації, пояснюючи ризиком початку в будь-який момент повномасштабної війни, але при цьому відмовляються забезпечити належний медичний захист тим, хто стане на захист країни. Наша влада, як завжди, абсурдна в своїх рішеннях", – мовиться в повідомленні.

  На сайті "Ветеранського Братерства" зазначається: "У відповідь на наш запит МОЗ послалось на рішення Національної технічної групи експертів із питань імунопрофілактики (НТГЕІ), яку очолює Федір Лапій. А "група експертів" посилається на світовий досвід і рекомендації ВООЗ. Цікаво, у яких інших країнах вже 7 років війна, окупація і провалені протиепідемічні заходи та вакцинація населення одночасно? Чи враховують це універсальні рекомендації ВООЗ? Звичайно, що ні".

  У пресслужбі "Ветеранського Братерства" також повідомили, що у МОЗ відмовилися виправляти свою помилку і включити, окрім УБД, ще й осіб з інвалідністю внаслідок війни і постраждалих учасників Революції Гідності в перелік осіб, що можуть бути щепленими залишковими дозами за пріоритетним принципом.

  "Найближчим часом, сподіваємось, "Ветеранське Братерство" спільно з народними депутатами і профільним Комітетом ВРУ з питань здоров'я нації, ми знайдемо механізми вплинути на ситуацію", – йдеться в повідомленні. 

  Як повідомляв 5.UA, у грудні 2020 року Верховна Рада призначила міністра у справах ветеранів

  Попередній матеріал
  У Держдепі США заявили про непохитну підтримку суверенітету й цілісності України
  Наступний матеріал
  Україні знадобиться 10 років, аби прищепити 75% населення – Bloomberg
  Loading...

  Pfizer і BioNTech повідомили про ефективність їхньої вакцини для дітей 12-15 років

  У Франції запровадили черговий жорсткий локдаун – не можна виходити з дому після 19:00

  Рекордна смертність від коронавірусу вже другу добу – в Україні 17,5 тисяч нових хворих

  Рекордна смертність і нестача ліжок: як Польща бореться із коронавірусом – включення

  Запровадження паспортів вакцинації в ЄС: коли та як українці зможуть отримати документ

  Майже 2 роки президентства: чи виконує Зеленський передвиборні обіцянки – "Велика політика"