Хитра "модернізація": в Запоріжжі розглядають справу про розкрадання на великому меткомбінаті

За даними правоохоронців, з підприємства вивели 492 мільйони гривень

У Запоріжжі поновилося судове слухання щодо розтрати майже півмільярда гривень титано-магнієвого комбінату. На лаві підсудних – керівник підприємства Володимир Сивак. За даними слідства, гроші були привласнені саме за його керівництва, передає "5 канал". 

Суд над Володимиром Сиваком триває більше року. Засідання постійно переносили через неявку адвокатів обвинуваченого. Колегія суддів навіть вимагала притягнути їх за це до відповідальності. Нарешті, вдалося зібрати всіх учасників процесу і продовжити роботу.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура наполягає, що Сивак вивів з рахунків комбінату 492 мільйони гривень, які одержав від компанії бізнесмена Дмитра Фірташа. Гроші він мав використати на модернізацію підприємства, але замість цього їх привласнив.

"Вказані кошти безповоротно були виведені з підприємства, у зв'язку з чим ми інкримінували директору, який був ініціатором виведення цих коштів, фактично – виконавцем, ми інкримінували вчинення розтрати", – пояснює прокурор спеціалізованої антикорупційної прокуратури ГПУ Вадим Сидоренко.

За фінансовий злочин гендиректору загрожує до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна. Однак нині він на свободі, бо вніс заставу у 5 мільйонів гривень.

"Ті висновки, які були покладені в аудиторський звіт і в подальшому підтримані стороною обвинувачення, не відповідають, прямо не відповідають дійсності", – заявляє адвокат Володимира Сивака Юрій Іващенко.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Безладдя й барикади: що залишилось від Святошинського суду після "захисників Коханівського" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Робот-сумоїст та робот-опосум: розробки харківських студентів починають визнавати у світі
Наступний матеріал
Трагедія в Кемерові: Росія шукає український слід – експерт