Суд щодо Андрія Алімпієва та Ігоря Нікіфорова
Суд щодо Андрія Алімпієва та Ігоря Нікіфорова 5 канал

Розкрадання у військовому виші: чому суд щодо генерала Алімпієва перенесли

Андрія Алімпієва та його заступника Ігоря Нікіфорова звинувачують у розкраданні коштів під час закупівлі паливно-мастильних матеріалів

Засідання апеляційного суду Харківської області перенесли на 7 грудня. Тоді вирішуватимуть, чи змінювати запобіжний захід начальнику Харківського університету повітряних сил та його заступнику, яким закидають розкрадання грошей.

Як стало відомо, слухання відклали через зайнятість одного та хворобу іншого адвокатів.

Андрія Алімпієва та його заступника Ігоря Нікіфорова звинувачують у розкраданні коштів під час закупівлі паливно-мастильних матеріалів. Через їхні дії держава зазнала збитків майже на 2,5 млн гривень. Суд заарештував обох із можливістю внесення застав: півтора мільйона для начальника вишу і мільйон для його заступника. Гроші вони не сплатили і нині перебувають під вартою.

Зауважимо, що 20 листопада суд майже 10 годин поспіль обирав запобіжний захід начальнику Харківського національного університету Повітряних сил імені Кожедуба Андрію Алімпієву. Прокурори вимагали для генерала Алімпієва 60 діб тримання під вартою і заставу у три мільйони гривень.

Попередній матеріал
Луценко про НАБУ: Жодних затримань ми не плануємо
Наступний матеріал
В Одесу прибув "французький красень" Guеpratte: як зустрічали фрегат
Loading...