Українська сторона закінчила демонтаж у Станиці Луганській
Українська сторона закінчила демонтаж у Станиці Луганській Луганська ОДА facebook

Демонтаж у Станиці: в Луганській ОДА розповіли, як поводиться так звана "ЛНР" і про "кунг" біля зламу мосту

Читайте по-русски
Українська сторона остаточно закінчила демонтаж у Станиці Луганській

Українська сторона остаточно завершила демонтаж фортифікаційних споруд поблизу зруйнованого мосту через Сіверський Донець у Станиці Луганській. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація в Facebook.

"Сьогодні роботи по повному демонтажу фортифікаційних споруд були закінчені", – йдеться у повідомленні.

В Луганській ОДА розповіли, що чотири піротехнічні підрозділи ДСНС проводили роботу з перевірки та очищення від вибухонебезпечних предметів ґрунтової дороги, яку планують використовувати як технологічну для під’їзду будівельної техніки до нижньої частини мосту. Також була обстежена майже вся дорога, але приблизно за 200 метрів від зламу мосту роботи були зупинені, тому що через СММ ОБСЄ не надійшли гарантії безпеки зі сторони так званої "ЛНР".

Як повідомляє ОДА, о 9:30 біля зруйнованої частини мосту відбулася зустріч між офіцером Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) та представниками СММ ОБСЄ. Представники СММ ОБСЄ мали при собі зроблений напередодні та переданий до ОБСЄ план проведення робіт з очищення території під мостом, із переліком запланованих видів робіт та обладнання (газозварювальне для різки металевих конструкцій), яке планується задіяти. Перемовини тривали приблизно до 12:00.

У прес-службі ОДА також розповіли, що сторона так званої "ЛНР" висувала все більш незрозумілі вимоги щодо деталізації запланованих нашою стороною робіт і постійно наполягала на наданні їм проєкту будівництва мосту.

"Представником СЦКК в черговий раз було повідомлено СММ ОБСЄ, що наша сторона готова проводити роботи з прибирання території під мостом для проведення в подальшому відновлення зруйнованої частини об’єкту. Не отримавши від представників СММ ОБСЄ надання гарантій безпеки зі сторони так званої "ЛНР", наша сторона роботи під мостом сьогодні не проводила", – додали в облдержадміністрації.

Візуально з української сторони можна бачити, що зі сторони так званої "ЛНР" на відстані приблизно 10 метрів від зламу мосту знаходиться будка типу "кунг", де нанесені літери "СЦКК". "Ця будка буде створювати реальні перешкоди при будівництві мосту. І тому стверджувати, що так звана "ЛНР" демонтувала всі свої споруди на зламі мосту, буде зарано", – наголосили в ОДА.

Як повідомляв 5.UA, між зруйнованим мостом і КПВВ "Станиця Луганська" почав курсувати електрокар.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Блокпост, напруження, тиша": світлини з КПВВ у Станиці Луганській – ФОТО

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Затори у столиці: скільки часу кияни витрачають на дорогу – дослідження
Наступний матеріал
Гончарук повідомив, коли уряд запустить податкову реформу в Україні
Loading...