Ірина Геращенко
Ірина Геращенко 5 канал

В ОБСЄ були б істерики, якби Україна дозволила собі таке хамство – Геращенко стосовно провокації в Станиці

Читайте по-русски
Віцеспікер парламенту спрямує послу Мартіну Сайдіку лист із протестом через поведінку "представників ОРЛО" в Станиці Луганській

Листа із висловленням протесту та занепокоєння до представника головуючого в ОБСЄ посла Мартіна Сайдіка спрямує перший віцеспікер Верховної Ради. Про це Ірина Геращенко повідомляє у Facebook.

Так вона відреагувала на вчорашні дії представників так званої "ЛНР" біля Станиці Луганської. Провокацією вона називає заваду знімальній групі "5 каналу" здійснювати свою роботу, та власне, і присутність представників незаконної влади бойовиків.

Геращенко як колишній представник України в гуманітарній підгрупі в Мінську наголосила: "Не можу собі уявити, які б заяви вже зробила спостережна місія, які б істерики вже були в координаторів від ОБСЄ в Мінських групах, аби хоч хтось з українських переговірників дозволив собі таку хамську поведінку".

І додала – такі дії становлять загрозу, як військовим, так і мирним жителям Станиці Луганської. Ірина Геращенко наголосила: сподівається, що під час наступного засідання Тристоронньої контактної групи буде обговорене питання неприпустимості такої поведінки і подібних жестів.

"Я направлю листа представнику головуючого в ОБСЄ, послу Мартіну Сайдіку, в якому висловлюю протест і глибоке занепокоєння провокацією, яку влаштували так звані представники ОРЛО в Станиці. Впевнена, на наступному ТКГ має стояти питання неприпустимості такої поведінки і таких жестів. Також це відео я направлю представнику ОБСЄ з питань свободи слова з вимогою відреагувати на перешкоджання діяльності журналістам", – написала Геращенко.

Нагадаємо, напередодні терористи "ЛНР" у Станиці "заявили права" на Щастя, погрожували журналістам і кидалися на камеру.

Попередній матеріал
Церемонія зустрічі президента Туреччини та президента України – завершено
Наступний матеріал
Стрілянина в Княжичах: адвокати підозрюваних вимагають повернути справу в прокуратуру