Обстеження мосту у Станиці Луганській
Обстеження мосту у Станиці Луганській Facebook

Окупанти продовжують саботувати початок відновлення мосту в Станиці Луганській – СЦКК

Читайте по-русски
Незаконні збройні формування відмовили українській стороні у проведенні робіт

Бойовики продовжують саботувати початок відновлення мосту у Станиці Луганській. Про це повідомляє українська сторона Спільного Центру контролю й координації припинення вогню, інформує прес-центр штабу ООС у Facebook.

За даними СЦКК, напередодні окупанти, зокрема, відмовили у доступі до зруйнованої частини мосту представникам "Укртрансмосту". Сьогодні ж був запланований демонтаж, а також вивезення металевих конструкцій зруйнованого мосту та прибирання бар’єрного загородження. Однак незаконні збройні формування відмовили українській стороні у проведенні робіт, посилаючись на відсутність детального плану відновлення.

"Через СММ ОБСЄ до незаконних збройних формувань Російської Федерації було доведено нашу готовність до проведення робіт, на що була отримана відмова щодо гарантій безпеки та відмова їх забезпечити, пояснюючи відсутністю детального плану відновлювальних робіт. Варто наголосити, що блокування окупаційною адміністрацією робіт в Станиці Луганській в черговий раз свідчить про цілеспрямоване не дотримання збройними формуваннями Російської Федерації та їх найманцями своїх зобов’язань, пов’язаних з відновленням інфраструктури в даному районі", – заявляють у СЦКК.

Як повідомляють 5.UA, у Станиці Луганській розпочали демонтаж фортифікаційних споруд українського війська неподалік контрольно-пропускного пункту. Це потрібно для подальшого відновлення зруйнованого мосту. Щоправда, роботи ведуться не в дзеркальному порядку, як це було обумовлено Мінськими угодами. З українського боку укріплення розбирають за допомогою техніки. Окупанти ж неквапливо працюють лише лопатами, і заливають у бетон нові захисні споруди. Додамо, що 29 серпня 2019 року окупанти встановили нові укріплення біля мосту в Станиці Луганській. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Блокпост, напруження, тиша": світлини з КПВВ у Станиці Луганській – ФОТО

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ураган "Доріан", що насувається на Багами, посилився до найпотужнішої категорії
Наступний матеріал
У Афганістані смертник вчинив теракт на перехресті доріг – щонайменше 25 загиблих і понад 80 поранених
Loading...