Благородний вчинок: на Львівщині троє школярів сумлінно відшукали власницю загублених речей

Жінка каже, що з немовлям виходила з автівки і не помітила як речі випали з кишені

Не привласнили, а через поліцію відшукали власницю загублених речей і повернули їх. На Львівщині у Стрию троє десятирічних школярів знайшли водійське посвідчення та мобільний. За благородний вчинок дітям віддячила не лише жінка, а й правоохоронці. Тепер школярі мріють стати поліцейськими.

Десятирічні Роман, Соломія та Настя показують місце, де минулої суботи натрапили на чужі речі. Телефон та водійське посвідчення лежали на дорозі, якою діти поверталися з літнього табору.

"Підійшла до нас тьотя, яка стояла біля Романа і порадила розвісити карточки і сказати про зникнення, але ми подумали, що можуть виявитись якісь злодії і просто собі взяти телефон", – пояснила Анастасія.

Діти одразу викликали поліцейських. Що саме вчинив Роман, його мати не одразу зрозуміла.

"Він затримувався з табору і я подзвонила до нього, де він знаходиться й одразу він мені пояснив: ми чекаємо поліцію. Я збентежилися, що сталося? Він мені пояснив і я дуже була рада за їхній вчинок", – розповіла мати Романа Марія Павлюх.

"То просто одразу в нас така реакція була, ліпше подзвонити до поліції, бо нащо дзвонити до батьків, якщо вони і так в тому не розберуться", – пояснив школяр.

Поліцейські вже за півгодини знайшли власницю телефона і документів. Жінка каже, що з немовлям виходила з автівки і не помітила як речі випали з кишені.

"Я думала, я їх від радості заобіймаю. Вони почали розпитуватися прізвище, ім’я, адреса їхня, номери телефонів, вони так чітко все сказали, я б напевно так не змогла як діти. Вони не були розгублені, чесно, вони були дуже радісні, що змогли допомогти", – каже власниця загублених речей Юлія Кувак.

Поліцейські подякували дітям за благородний вчинок і вручили подарунки. Жінка також віддячила школярам – шоколадом та грошима.

Ірина Саєвич, Євген Радіон, "5 канал"

Попередній матеріал
2-й день Farnborough-2018: "Антонов" підписав історичну угоду з дочірньою компанією "Боїнга"
Наступний матеріал
Засідання Кабінету Міністрів України – відео

"Чемпіон чемпіонів": українського учня визнали найкращим у світі з ментальної арифметики

"Кололи ножами, цілою групою": моторошні подробиці нападу на ромів під Львовом

Напад на табір ромів: омбудсмен звернулась до голови МВС

Напад на табір ромів під Львовом: ножове поранення отримав 10-річний хлопчик – ЗМІ

Робила собі ін'єкцію при дитині: у Львові доньку наркоманки передали медикам

Уперше за 20 років: на Чернігівщині родина захворіла на дифтерію