Вишкіл для школярів
Вишкіл для школярів 5 канал

"Тут гартують патріотів": на Львівщині бійці НГУ навчали школярів стріляти з "пневмату"

На львівському полігоні Нацгвардії школярам влаштували одноденний вишкіл. Із бойової зброї дали постріляти не лише хлопцям, а й дівчатам. Тренування проводили тільки для охочих, але й таких назбиралося більше сотні

Десятикласниця Зоряна Дрьомова вперше в житті на військовому вишколі. Дівчина тішиться своїм успіхам у стрільбі. 

"Я трошки переживала. Спочатку не зрозуміла, що робити, але інструктори мені пояснили. Мені було важко приєднати цей магазин, прицілитися було важко. Але я два рази влучила", – радіє Зоряна.

Переважна більшість учасників вишколу – хлопці. Інструктори запевняють: видно, що вчителі фізкультури у школі навчань не оминають. "Я у хлопців запитував: чи працюють з пневматичними гвинтівками. Там вже є навички. Відповідно, до бойової зброї треба доточити. Решта – треба працювати. Відсоток влучності – 50–80% на перший раз – це непоганий результат", – кажуть досвідчені вояки.

Вишкіл для школярів
Вишкіл для школярів5 канал

Окрім володіння зброєю, старшокласники навчаються основ першої домедичної допомоги і тактики ведення бою. Тренують їх демобілізовані військовослужбовці.

"Тут ознайомлення, популяризація, щоб діти відчули дух того навчального полігону! Навіть ці постріли, які лунають, теж свого роду піднімає дух нашої молоді", – переконаний командир військової частини Нацгвардії Степан Логуш.

Майже сотня старшокласників Львівщини зголосилися пройти такий одноденний вишкіл.

"Я думаю, що після таких заходів діти повернуться до Збройних сил, до армії обличчям. Вони зрозуміють, що тримати зброю у руках – це бути справжнім чоловіком. І коли прийде час, їхній час, то вже можна сміливо сказати, що вони на 50% будуть переконані в тому, що армія – це не так погано", – каже головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко.

Більше про те, як із школярами досвідом ділилися – дивіться в сюжеті:  

 

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Вражаючий вишкіл на воді: як ЗСУ форсують водні перешкоди – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пряничні вулички, або як пахне свято: в Одесі створюють дивовижне солодке містечко
Наступний матеріал
У Києві на Новий рік метро та наземний транспорт працюватимуть довше
Loading...