Ярмарок на підтримку дітей з аутизмом у Києві
Ярмарок на підтримку дітей з аутизмом у Києві 5 канал

Доросла підтримка від дітей: школярі влаштували ярмарок на підтримку товаришів з аутизмом

Завдяки благодійному ярмарку учні 57-ї школи змогли зібрати понад 30 тис. грн на обладнання для особливих друзів

Підтримувати особливих дітей можна не лише репостами в соцмережах, а й добрими справами. Столичні школярі, які навчаються разом з дітьми-аутистами, влаштували ярмарок. Продавали випічку, речі та різноманітний hand-made. Всі зібрані гроші – спрямують на спеціальне обладнання для своїх однолітків.

Влаштували ярмарок, аби підтримати особливих дітей – дві перерви столичні школярі продають випічку та вироби ручної роботи. Все заради того, щоб зібрати кошти та передати до студії "Дитина з майбутнім". У 57-й столичній школі разом з іншими вчиться і шість особливих дітей. Для школярів благодійні ярмарки – подія вже звична. Проводять двічі на рік: восени та навесні.

"57-ма школа часто проводить такі ярмарки, не тільки для дітей з аутизмом. Тут проводяться ярмарки регулярно, допомагають і дітям-сиротам, і дітям з інвалідністю. Тобто абсолютно різні варіанти", – каже мама хлопчика з аутизмом Інна Сергієнко.

Школярі благодійною працею задоволені. Діти самі випікають печиво та пряники, роблять мотанки та різні дрібнички. Або ж продають старі речі, щоби хтось дав їм друге життя. Все збирають на благодійність.

Діти не звертають уваги на особливість своїх однокласників. У всіх однакове освітнє навантаження. В них спільні завдання та спільні виклики. "Ми маємо бути готовими до того, що ці діти мають навчатися в школі без дискримінації, мають бути на рівних з дітьми, які не мають особливих потреб", – наголошує соціальний викладач школи Зінаїда Карпелянська.

Завдяки благодійному ярмарку учні 57-ї школи зібрали понад 30 тис. грн. Діти задоволені, адже що більше зібраних коштів – то краще обладнання для особливих друзів вдасться придбати.

Валерія Павленко, Олександр Полодюк, "5 канал"

Попередній матеріал
Адвокати Крисіна вкотре не прийшли на засідання, суду урвався терпець
Наступний матеріал
Чотири роки війни на Донбасі: в ЗСУ розповіли, скільки українських військових постраждали від вибухових предметів
Loading...