5 канал

Зникнення 19-річного українця у Білорусі: коментар батька та ДПСУ

Сліди хлопця губляться десь у Гомелі (Білорусь). Батько зниклого вважає - це не випадковість

Вітчизняне МЗС та Держприкордонслужба вже спрямували звернення до білоруських колег через імовірне викрадення працівниками ФСБ громадянина України на території Білорусі. Про це "5 каналу" повідомили в дипустанові України у Мінську та в прес-службі ДПСУ.

"Ми перевірили інформацію про перетин кордону, вона підтвердилася. Дійсно, кілька днів тому його син виїхав автобусом до республіки Білорусь. Назад не повертався. Ми, розуміючи важливість цього питання, надаємо батькові допомогу по лінії комунікації з МЗС, і наші органи охорони державного кордону зроблять запити до прикордонної служби Республіки Білорусь з тим, щоби підтвердити чи не підтвердити факт перетину державного кордону", - відзначив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

Батько зниклого 19-річного хлопця – член громадської Ради Держприкордонслужби Ігор Гриб – розповідає, що одразу поїхав до Білорусі шукати сина. Утім, отримав інформацію, що Павло перебуває у розшуку – начебто ФСБ Краснодарського краю шукає його через імовірну причетність до скоєння теракту.

"Ми робимо висновки , що є якась домовленість з відповідними спецорганами, що він мав доїхати до Гомеля, і там його сліди втрачаються. Значить, його затримання було там. Оскільки як ініціатор ФСБ РФ, то що там далі - я не знаю. Я так думаю, його вивезли на територію РФ, в Краснадарський край, де було і це провадження", - розповів батько Павла Гриба. 

Як інформував 5.UA, у Білорусі зник громадянин України. Це Павло Гриб – син члена громадської Ради Держприкордонслужби Ігоря Гриба. Українське посольство вже спрямувало до МЗС Білорусі ноту, аби з’ясувати місцезнаходження 19-річного українця. 

Попередній матеріал
Літак Wizz Air не зміг вилетіти з Німеччини в Україну через поломку двигуна
Наступний матеріал
Антирекорд: ціна на газ для авто в Україні досягла 17 гривень за літр
Loading...

У Білорусі зник син члена громадської ради Держприкордонслужби

Скільки зниклих безвісти, кого найчастіше шукають – свіжа статистика по Донбасу від МКЧХ

У МЗС з'ясували, що сталося зі "зниклими" у Фінляндії українцями