Автогаз, заправка авто
Автогаз, заправка авто tucson.com

Антирекорд: ціна на газ для авто в Україні досягла 17 гривень за літр

  Минулого тижня автогаз коштував 15 гривень за літр, а експерти попереджали про ймовірне здорожчання

  Роздрібні ціни на скраплений газ, який використовують як паливо для автівок тисячі українців, протягом вихідних здорожчали на 0,5-1 гривню за літр. Нині ціна досягла рекордної позначки у 16,99 гривні за літр. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на аналітиків консалтингової компанії UPECO, що спеціалізується на ринках енергоносіїв.

  За даними UPECO, у національних мережах автозаправних станцій ОККО, WOG і SOCAR паливо подорожчало на 50-54 копійки за літр і тепер коштує 16,49 гривні за літр. А от на інших заправках автогаз подорожчав за звітний період на 1 гривню і більше. Тепер його вартість дорівнює відповідно - 16,20 гривні за літр ("НК "Народна"), 16,39 гривні за літр (AMIC), 15,99 гривні за літр ("Манго Трейд") та 15,20 гривні за літр ("Укрнафта" і "Авіас").

  Натомість, у регіональних мережах АЗС "Нефтек" і "РУР Груп" ціни на автогаз зросли до 16,99 гривні за літр, зазначили аналітики.

  Як інформував 5.UA, минулого тижня ціни на автогаз на українських АЗС були у межах 15 грн за літр. Експерти прогнозують, що нинішня ціна – не кінцева. Тому вартість пального для автівок може ще зрости.  

  Попередній матеріал
  Зникнення 19-річного українця у Білорусі: коментар батька та ДПСУ
  Наступний матеріал
  Китай створить найбільшу у світі енергетичну компанію з активами $271 млрд
  Loading...