Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook

Зеленський: Вірю, що ми звільнимо батьківщину кримських татар від окупації РФ, хай яким довгим буде шлях до повернення Криму

Читайте по-русски
Кримські татари знову стали жертвами репресій, але наша підтримка з ними, йдеться у повідомленні Зеленського

Новообраний президент України Володимир Зеленський вірить у звільнення Криму від російської окупації. Про це новообраний президент заявив у Facebook у зв'язку з 75-ми роковинами депортації кримськотатарського народу.

"Сьогодні 75-та річниця початку депортації кримських татар. Цей день нагадує нам, що можна знищити людей, але дух цілого народу – ніколи. Кримські татари повернулися на історичну батьківщину. Та зараз вони знову стали жертвами репресій – як і ті, хто залишився відданим Україні в окупованому Криму. Наша підтримка, наші зусилля, наші думки з ними щодня", – сказав Зеленський.

Він висловив переконання, що "ми звільнимо батьківщину кримських татар від окупації". 

Зеленський також додав: "І хай яким довгим буде шлях до повернення Криму, ми пройдемо його разом з киримли. Ми зробимо це разом. Не забуваймо, що навіть найтемніша ніч закінчується світанком!".

Довідка. За даними Українського інституту національної пам'яті, у травні-червні 1944 року з Криму у спецпоселення і табори депортували 200 тисяч кримських татар, за даними самих кримських татар – більше 400 тисяч. Протягом року до завершення війни від голоду, хвороб та виснаження загинули понад 30 тисяч кримських татар.

Дивіться також фотогалерею за темою:

У Берліні форум російськомовних європейців виступив на захист кримських татар – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кабмін змінює систему фінансування науки – Гройсман розповів, які будуть інновації
Наступний матеріал
Українці відзначають День Європи: які заходи заплановані і де
Loading...