vistanews.ru

Кабмін змінює систему фінансування науки – Гройсман розповів, які будуть інновації

  Читайте по-русски
  В Україні запроваджують сучасні методи менеджменту наукової галузі

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до усіх науковців з нагоди з професійного свята – Дня науки. Текст звернення оприлюднений на Урядовому порталі.

  Прем'єр сказав: "Розвиток науки є одним з найважливіших факторів, які визначають місце держав у сучасному світі, стан розвитку суспільства, його готовність до сучасних та майбутніх викликів".

  За його словами, наша країна орієнтується на подальший економічний та соціальний розвиток, який базується на інноваційних та наукомістких технологіях.

  "Тому уряд приділяє значну увагу розвиткові та фінансуванню наукової галузі, розширенню наукової інфраструктури, покращенню становища українських науковців", – запевнив прем'єр-міністр.

  Гройсман, крім того, заявив, що Кабмін змінює саму систему фінансування науки та запроваджує сучасні методи менеджменту наукової галузі. І одним з основних орієнтирів та індикаторів успішності вітчизняної науки має стати її прикладний аспект, а також вплив на реальний сектор економіки: "Модернізація промисловості, впровадження інноваційних технологій та загальний розвиток суспільства мають бути обов'язковими результатами наукового прогресу та розвитку наукової галузі України".

  Прем'єр також висловив подяку всім українським вченим за відданість улюбленій справі та щоденну кропітку працю. Він побажав їм міцного здоров'я, подальших професійних досягнень та успішного втілення найсміливіших проектів.

  Як повідомляв 5.UA, 7 травня 2019 року мала академія наук нагородила найкращих учнів

  Попередній матеріал
  Доба в ООС: ворог застосував 122 калібр, один український армієць зазнав поранення
  Наступний матеріал
  Зеленський: Вірю, що ми звільнимо батьківщину кримських татар від окупації РФ, хай яким довгим буде шлях до повернення Криму
  Loading...