Роман Ратушний
Роман Ратушний Facebook / Roman Ratushnyy

Захисник Майдану розповів про погрози з Офісу президента – реакція Зеленського здивувала

Читайте по-русски
Нині Роман Ратушний змушений переховуватися через свою громадянську позицію щодо забудови Протасового Яру

Президент України Володимир Зеленський зустрівся із колишніми студентами, учасниками Євромайдану. Серед інших зустрівся і з колишнім студентом Романом Ратушним і повністю проігнорував його скарги про погрози. Про це сам Роман Ратушний написав на своїй сторінці у Facebook.

Нині Роман змушений переховуватися від "представників", найнятих Геннадієм Корбаном, через принципову громадянську позицію хлопця у питанні забудови Корбаном Протасового Яру в Києві (за інофрмацією ЗМІ, Корбан є правою рукою спонсора Зеленського Коломойського – ред.).

Хлопець розповів: "Сходив на зустріч з Володимиром Зеленським.
По Протасовому Яру президент в курсі і без мене. Відчуття, що держава за мене впрягатиметься в протистоянні з дніпровським уркаганом Корбаном, у мене не з'явилось. По Андрію Смирнову (Заступник голови Офісу Президента Зеленського), який мені погрожував на нашій зустрічі".

Роман також передав діалог із гарантом:

"– Він погрожував? Ну, він погрожував до призначення ж.

– Так, але судячи з плівок з кабінету Труби, Смирнов вже після призначення курирує інтереси Корбана.

– Ну, погрожував же він до призначення".

"Аудіо погроз Смирнова і матеріали, що підтверджують наявність конфлікту інтересів у вашого Офісу передам, як тільки порушать кримінальне провадження по факту погроз.  В жодному разі не хочу потурбувати ваш затишний мєждусобойчік. Головне не робіть потім здивований вигляд і не кажіть, що вас тримали в нєвєдєнії колишні менеджери Корбана (вони ж ваші помічники)", – написав Роман.

Як повідомляв 5.UA, під час візиту Зеленського на Луганщину один із добровольців запитав, чи зустрінеться Володимир Зеленський із ветеранами, щоб обговорити акції. На це президент відповів, що приїхав обговорити заплановане розведення, а не акції. Між співрозмовниками виникла суперечка, у якій Зеленський наголосив "ти мені взагалі ніяк не можеш ультиматуми озвучувати".

Довідково:

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську 1 жовтня сторони домовилися про початок розведення військ у Золотому і Петрівському. Пізніше спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі по Україні Мартін Сайдік заявив, що розведення сил у Золотому і Петрівському почнеться в понеділок, 7 жовтня. Однак розведення не відбулося через обстріли з боку окупантів.

Унаслідок цього заступник командира УДА Андрій Гергерт заявив в ефірі телеканалу ATR, що бійці Української добровольчої армії не мають наміру залишати позиції, незважаючи на анонсоване розведення військ.

Попередній матеріал
Роз'яснив за Зеленським: Гончарук розповів, за яких умов можливе зниження тарифів на комірне – відео
Наступний матеріал
Зеленський прибув на Донбас та привітав військовослужбовців зі святом