Шоумен Володимир Зеленський
Шоумен Володимир Зеленський 24tv.ua

Зеленський, попри передвиборчі обіцянки, не збирався проводити реформи – Княжицький

  Читайте по-русски
  Зеленський так повірив в історію домовленостей із Путіним, що цілий рік не займався економікою, зауважив нардеп

  Зеленський не збирався проводити ніякі реформи, попри передвиборчі обіцянки. Про це сказав народний депутат фракції "Європейська солідарність" Микола Княжицький у своєму відеоблозі.

  "Ви, мабуть, пам'ятаєте цікаву фотографію, яку, мені здається, свого часу сам Володимир Зеленський розмістив у себе у Facebook: стоять вони вчотирьох – спочатку Данилюк, потім Рябошапка, потім стоїть сам Зеленський, а коло нього Баканов. Було це, здається, десь у Парижі. Dream Team ("команда мрії" з англ. – ред.) підписав тоді це фото Зеленський. Думаю, що і для Данилюка, і для Рябошапки це теж було втіленням певної мрії. Здавалося їм, що влада вже в руках: взяли вони такого недосвідченого, зеленого, без поглядів і без цінностей, але веселого і гуморного Володимира Зеленського, і зараз разом із ним будуть будувати нову Україну. І вся влада буде у них у руках. Їздили вони по західних столицях, блискучою англійською переконували західних лідерів, які чудові реформи буде проводити Володимир Зеленський", – сказав Княжицький.

  Нардеп переконаний, що насправді ніяких реформ Зеленський проводити не збирався.

  "Може, навіть не тому, що не хотів, а тому, що не розумів, заради чого, не розумів, які саме реформи будуть, не розумів, у який бік буде рухатися Україна. Чим керувався Зеленський, коли йшов до влади? Фартовий, казали про нього. От-от зараз він прийде і, такий фартовий, домовиться з Путіним, припинить стріляти, всі його будуть любити, і на Заході, і на Сході… Але світ побудований інакше", – додав депутат.

  Він нагадав, що Рябошапка слідом за Данилюком залишив свою посаду: "Коли Рябошапка тільки-но прийшов на посаду, то робив усе, щоб угодити Зеленському. Не тільки під час міжнародних переговорів, а й як генеральний прокурор. Підписував незаконні підозри, звинувачував Софію Федину в тому, у чому звинувачувати не слід, бо жодних підстав не було, бо, очевидно, Федина не готувала жодного замаху на Зеленського. Я йому про це говорив з трибуни українського парламенту. Підписував незаконні примусові виклики Порошенка на допит, хоча Порошенко на всі допити ходив. Переслідував бізнес. Випускав колишніх беркутівців, тих людей, які нищили українців на Майдані. Робив багато інших поганих, гидотних і жахливих справ".

  Княжицький припустив, що Рябошапка інакше хотів увійти в історію, у нього була якась межа, яку перейти він не хотів, а від нього вимагали.

  "Чому вимагали? Бо знаходитися між усіма, бути улюбленим усіма не виходить. Бо Путін просто так не любить, скільки не заглядай у його глибокі та щирі, як думав Володимир Зеленський, очі. Ніхто не припинить з нами воювати, скільки б не припиняли стріляти ми: якщо відводимо ми зброю, то зброя ворога присувається ближче", – зауважив парламентар.

   Княжицький також сказав, що впевнений: Путін має лише одну мету – знищити Україну як державу.

  "Чому це відбувається? Тому що мета у Путіна одна – зробити так, щоб нас як держави Україна не було. У цьому є мета агресора. І у цьому помилка Зеленського. Не можеш домовитися з Путіним, який хоче, щоб тебе не було. Але спроба є. Вимога є. Обіцянки передвиборчі є. Володимир Зеленський так повірив у цю свою історію домовленостей із Путіним, що не займався цілий рік економікою – доручив це молодим людям, які теж мали великі амбіції і щиро вірили, що все саме собою складеться", – сказав Княжицький.

  Як повідомляв 5.UA, раніше Зеленський сказав, що він і його команда обіцяли українцям перемогу над корупцією, а зараз – навіть не нічия.

  Попередній матеріал
  Коронавірус в Україні: МОЗ очікує прибуття 50 тест-систем для виявлення інфекції
  Наступний матеріал
  Трамп не відвідає Москву 9 травня – ЗМІ
  Loading...
  "Якщо президент хоче вішати людей, то це вирок для всієї держави" – Федина

  "Якщо президент хоче вішати людей, то це вирок для всієї держави" – Федина

  У Дніпрі на віче "Захисти Україну" вимагали відставки Зеленського

  У Дніпрі на віче "Захисти Україну" вимагали відставки Зеленського

  Зеленський із дружиною прийшов до пам'ятника Шевченку з квітами

  Зеленський із дружиною прийшов до пам'ятника Шевченку з квітами

  Світовий конгрес українців закликав Зеленського уникати політично вмотивованого правосуддя

  Світовий конгрес українців закликав Зеленського уникати політично вмотивованого правосуддя

  Зеленський заявив, що готовий витратити не більше року на перемовини з Путіним – The Guardian

  Зеленський заявив, що готовий витратити не більше року на перемовини з Путіним – The Guardian

  #Кендзьор: Щоб розгледіти в очах Путіна бажання миру, треба бути подібним до Путіна

  #Кендзьор: Щоб розгледіти в очах Путіна бажання миру, треба бути подібним до Путіна