Андрій Богдан
Андрій Богдан Українська правда

Заступник міністра юстиції дав пораду тим, хто вважає призначення Богдана незаконним – подробиці

  Читайте по-русски
  Він не вважає маніпуляцією призначення на посаду керівником перейменованої структури Андрія Богдана

  Перший заступник міністра юстиції Євгеній Горовець від час інтерв'ю для "Укрінформу" заявив, що громадяни, котрі вважають порушенням перейменування Адміністрації Президента в Офіс Президента і призначення його керівником Андрія Богдана, котрий підпадає під закон "Про очищення влади", можуть звертатися до суду. 

  "У нас дуже багато еклектичних рішень. Справа в тому, що коли Президент України Володимир Зеленський прийшов до влади, він потребував відповідних людей, яким довіряв і, відповідно, це було його політичне рішення – діяти певним чином. Наразі, я вважаю, порушення немає, тому що є інша установа – Офіс Президента. Відповідно, тут якось реагувати чи іншим чином діяти в нас немає жодних підстав", – сказав він.

  "Міністерство юстиції вважає, що ми маємо діяти як єдина команда. Є рішення Президента, який, власне, сформував цей уряд. Тому ми не хочемо оцінок до відповідного рішення Конституційного Суду України", – наголосив Горовець, відповідаючи на запитання, чи не вважає він маніпуляцією призначення на посаду керівником перейменованої структури Андрія Богдана, який підпадає під люстрацію і згідно з законом не може обіймати посаду керівника Адміністрації президента.

  "Якщо є громадяни, які вважають, що в цьому випадку порушено закон, ми б радили їм звернутися до суду, або інших заходів публічного вирішення цього питання. Думка Мін'юсту щодо цієї ситуації може лягти гарним заголовком до якогось інтерв'ю чи гарячої новини на сайті, але це не те, задля чого ми прийшли до влади", – підкреслив урядовець.

  Як повідомляв 5.UA, чільник Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що у президентській партії "Слуга народу" є психічно хворі і божевільні нардепи.

  Попередній матеріал
  "Це не потрібно наново обговорювати": Зеленський відповів Лаврову на заяву про 7 днів тиші
  Наступний матеріал
  Зміни до Податкового кодексу можуть знищити цілі галузі економіки – Ляпіна про законопроєкт 1210

  У США Зеленський зустрівся з Кісліним, який причетний до відмивання грошей "регіоналами" – ЗМІ

  Андрій Богдан має піти у відставку: Данилюк назвав причини

  Держдеп США застерігає від контактів із "рішалою" Богданом – Джуліані

  Кличко позивається до Кабміну і Богдана – причини

  Президентський "ігнор": як Мендель "прикривала" Зеленського та Богдана від журналіста (оновлено)

  Перемовини з РФ про зупинку євроасоціації: за що Богдан отримав нагороду від Азарова – "Схеми"