Андрій Богдан
Андрій Богдан Українська правда

Богдан заявив, що акція проти капітуляції на Майдані була "проплачена"

  Читайте по-русски
  Відповідний допис з'явився приблизно в той час, коли 10 тис. протестувальників рушили в урядовий квартал і під стіни ОПУ

  На Всеукраїнське віче "Зупинимо капітуляцію" в Києві відреагував глава Офісу президента Андрій Богдан.

  На своїй сторінці у Facebook він зазначив, що: "Скоро хтось дуже переляканий, усе вкрадене роздасть народу)))".

  Також виклав скріншоти повідомлень, відправника яких заштриховано, тож їх походження, а також час відправлення та звідки вони опинилися у Богдана – встановити неможливо.

  У неперевірених повідомленнях йдеться, що буцімто одна година участі в акції протесту на Майдані Незалежності коштувала 100 грн, а ціна принесеного з собою плакату – ще плюс 10 грн. Описали і так звані умови акції: якщо людей зніматиме телебачення – треба стояти з прапором України, вигукувати гасла та говорити українською.

  Інших подробиць чи пояснення щодо розміщеного публічно контенту голова Офісу президента не вказав. Офіційно задокументованого підкупу людей Банкова не надає, як і не реагує на протести.

  Відповідний допис Андрія Богдана з'явився приблизно в той же час, коли учасники 10-тисячного віче рушили в урядовий квартал і під стіни ОПУ. Там протестувальники вигукували "Зелю геть!", "Слава нації – ні капітуляції!", "Україна не рояль!", "Слухай націю, ні капітуляції" тощо.

  Після цього активісти перемістилися під будівлю Верховної Ради, де почали вимагати від влади до 14 жовтня виконати вимоги щодо зміни політики у вирішенні конфлікту в Донбасі, а також звільнити голову Офісу президента Андрія Богдана.

  Дивіться також: Всеукраїнське віче "Зупинимо капітуляцію" на Майдані – включення (оновлюється)

  Попередній матеріал
  Тиску не було і жодних умов для зустрічі Трамп не висував – Зеленський
  Наступний матеріал
  Війна на Донбасі: окупант здійснив 25 обстрілів за добу, є загиблий і поранений