Вікторія Пташник, адвокатка, народна депутатка VІІІ скликання
Вікторія Пташник, адвокатка, народна депутатка VІІІ скликання 5 канал

Законопроєкт "слуг" дозволить АМКУ закривати очі на порушення, розслідування яких не вигідне олігархам – Пташник

Читайте по-русски
Проєкт документа дозволить АМКУ самому встановлювати пріоритети і закривати очі на порушення, розслідування яких "не на часі", пояснила адвокатка

Справжнім законом про олігархів є запропонований "слугами" законопроєкт про антимонопольну реформу, який дозволить АМКУ самостійно встановлювати собі пріоритети і не реагувати на певні порушення. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" сказала адвокатка, народна депутатка VІІІ скликання Вікторія Пташник.

"Сьогодні Данілов сказав, що начебто було доручення розробити Антимонопольному комітету разом з РНБО черговий законопроєкт про олігархів, а я вам хочу повідомити, що цей законопроєкт про так звану антимонопольну реформу "слуги" подали вже наприкінці місяця", – зазначила вона.

"Що там прописали – сказали, що Антимонопольний комітет як основний орган, який може боротися з монополіями, картелями, захищати конкуренцію і так далі – так от він буде сам собі встановлювати пріоритети діяльності. А далі цим законопроєктом пропонується надати можливість АМКУ закривати очі на наявні порушення, якщо це не відповідає встановленим самим же Антимонопольним комітетом пріоритетам", – сказала Пташник.

"Тобто можна буде сказати – от тут у нас такі пріоритети, зараз нам ринок електроенергії не цікавий чи якийсь інший ринок. Тому є ознаки порушення, але розслідування ми проводити не будемо. Це подали "слуги народу" разом з головою фракції, з головою партії. Це справжній "закон про олігархів" – те, що вони намагаються легалізувати, і які права надати АМКУ", – пояснила вона.

Дивіться повний запис програми "Дійові особи":

Нагадаємо, 11 травня секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що РНБО нарахувала в Україні 13 олігархів під час розроблення законопроєкту про статус олігарха.

Попередній матеріал
"Прошу вибачити, знайдіть йому хорошу сім'ю": у Львові у "Вікні життя" залишили тижневого малюка
Наступний матеріал
Козаку спочатку дозволили поїхати з країни, а потім підписали підозру – адвокатка
Loading...