фото АПУ

"За глибоке розуміння і надійну підтримку України": Порошенко нагородив Туска орденом Ярослава Мудрого

  Читайте по-русски
  Порошенко зі Столтенбергом обговорили євроатлантичний курс України, співробітництво з Альянсом для посилення безпеки в акваторії Чорного й Азовського морів та тиск на Росію з метою звільнення полонених моряків

  Під час зустрічі із президентом Європейської ради Дональдом Туском Петро Порошенко нагородив його орденом Ярослава Мудрого, висловивши подяку "за глибоке розуміння і надійну підтримку України та українців на нашому спільному шляху повернення в єдину родину європейських народів".

  До цього Петро Порошенко зустрівся у Брюсселі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Говорили у штаб-квартирі альянсу, в закритому для преси режимі.

  З офіційної інформації за результатами, український президент подякував НАТО і Єнсу Столтенбергу особисто за послідовну підтримку територіальної цілісності й незалежності України. А також за практичну допомогу у зміцненні обороноздатності.

  Крім того, обговорили євроатлантичний курс України, співробітництво з Альянсом для посилення безпеки в акваторії Чорного й Азовського морів та тиск на Росію з метою звільнення полонених моряків.

  Порошенко наголосив, що членство в НАТО – це стратегічна мета зовнішньої політики України. І він радий обговорити з Генсеком подальші кроки щодо інтеграції.

  Столтенберг, зі свого боку, відзначив реформи, які здійснилися в Україні під керівництвом Петра Порошенка. Зокрема й ті, що наближають Україну до членства в альянсі.

  Попередній матеріал
  #KyivNotKiev : в аеропорту Німеччини правильно написали назву української столиці
  Наступний матеріал
  Завершилася щорічна кампанія з декларування доходів: відомо, скільки в Україні мільйонерів і мільярдерів
  Loading...

  Порошенко і Туск проведуть зустріч в Брюсселі 13 травня

  Судова реформа в Україні: Рада Європи дала оцінку

  Реформа адвокатури в Україні не менш важлива, ніж судова – Генсек Ради Європи

  "ЗА ЧАЙ.COM": Постпред України при Раді Європи – Дмитро Кулеба в ефірі "5 каналу"

  У Росії 2016-го року утримували 8 мільйонів "сучасних рабів" – заява Ради Європи

  Не дали виступити: як український гімн "заглушив" пропаганду російської "журналістки" – відео