Рада Європи
Рада Європи podrobnosti.ua

Судова реформа в Україні: Рада Європи дала оцінку

  Читайте по-русски
  Реформа передбачає "проведення якісних конкурсних процедур, спрямованих на відбір найкращих кандидатів на посади суддів в Україні"

  У понеділок, 8 квітня, Рада Європи оприлюднила висновок проведеного у 2017-2018 роках дослідження нових конкурсних процедур добору і призначення суддів, запроваджених у рамках судової реформи в Україні, в якому йдеться, що судова реформа відповідає стандартам РЄ. Про таке повідомляє "Укрінформ".

  "Упродовж 2016-2017 рр. в Україні було впроваджено фундаментальну судову реформу з метою зміни процедур відбору і призначення суддів та приведення цих процедур у відповідність до стандартів Ради Європи", – зазначено в тексті повідомлення.

  "Змінами до законодавства враховано велику кількість міжнародних та європейських рекомендацій; зміни в цілому відповідають стандартам Ради Європи. Це дозволило проводити конкурс до Верховного Суду в атмосфері надзвичайно високої публічності і прозорості", – наголосили у висновку європейських експертів.

  Слід зазначити, що реформа передбачає "проведення якісних конкурсних процедур, спрямованих на відбір найкращих кандидатів на посади суддів в Україні".

  Довідково. Перший конкурс до Верховного Суду розпочався в листопаді 2016 року та завершився в липні 2017 року, другий конкурс стартував у серпні 2018 року та завершився в березні 2019 року.

  Попередній матеріал
  Середня зарплата за 3 роки зросла на $170 – Кубів
  Наступний матеріал
  Чи відберуть в України безвіз після виборів: пояснення дипломата
  Loading...

  Справа Гандзюк: В. Мангера госпіталізували напередодні чергового засідання

  Проти "мера" окупованої Євпаторії порушили вже дві кримінальні справи

  Розстріл патрульних у Дніпрі: стало відомо, коли оголосять вирок екс-торнадівцю Пугачову

  Справа "тітушковода" Волкова: у суді виступив таємний свідок обвинувачення

  Сім'я загиблого в катастрофі MH17 американця позивається до Сбербанку, ВТБ і Western Union

  Держзрада редактора "РИА Новости Украина": у справі Вишинського почалось перше засідання