Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко gorlovka.ua

Юлія Тимошенко знову стала лідером рейтингу брехунів-2018 року – VoxUkraine

Загалом було проаналізовано 1962 висловлювання політиків на тему реформ і фінансування армії, стану економіки та боротьби з корупцією, медицини та освіти, пенсій і субсидій

Голова "Батьківщини" Юлія Тимошенко стала лідером рейтингу брехунів і маніпуляторів за 2018 рік. Відповідний рейтинг був складений аналітичною платформою VoxUkraine і журналом "Новий час".

Серед 248 проаналізованих цитат Юлії Тимошенко правда становить лише 31%, при цьому відсоток маніпуляцій – 27%, брехні – 33%, перебільшення – 8%.

"Наприклад, вона часто говорила про те, що економіка України впала вдвічі, що не відповідає дійсності. Економіка впала на 11,7%, і цей показник вона могла б використовувати, але використала яскравіший, дратівливий показник", – сказала медіа-директор VoxUkraine і редактор проекту VoxCheck Олена Шкарпова.

Друге місце в рейтингу посів співголова "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабінович. У його висловлюваннях відсоток маніпуляцій становить 24%, брехні – 40%, перебільшення – 4%, правди – 32%.

"У нього практично такий самий показник правди, як і в Тимошенко, – 32%. Ми проаналізували 444 висловлювання з його виступів", – повідомила Шкарпова.

Третє місце дісталося лідерові Радикальної партії Олегу Ляшку. Автори рейтингу дослідили 285 його цитат, в яких відсоток маніпуляцій становить 17%, брехні – 31%, перебільшення – 11%, правди – 41%.

Рейтинг брехунів
Рейтинг брехунівvox ukraine

Загалом було проаналізовано 1962 висловлювання політиків на тему реформ і фінансування армії, стану економіки та боротьби з корупцією, медицини та освіти, пенсій і субсидій.

"Ми відстежували представлених тут політиків протягом року на центральних телеканалах, а також у найбільших медіа. Ми дивилися, які коментарі вони давали, інтерв'ю. Ми не перевіряли регіональні медіа, оскільки дуже часто політики просто повторюють те, що вони сказали вже в центральних медіа", – розповіла Шкарпова.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що ветерани АТО вимагають від Тимошенко публічного вибачення за піар на темі "кіборгів".

Також дивіться фотогалерею за темою:

Топ-100 найвпливовіших людей в світі за версією Time: хто увійшов до рейтингу – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У МВС попередили про агітаторів-шахраїв, які можуть відібрати квартиру, будинок чи майно
Наступний матеріал
Супрун розповіла, від яких саме повноважень її відсторонив суд
Loading...

"Кіборг" про форум Тимошенко: Коли побачив цей шабаш, довелося пити заспокійливе

"Платили по 10 тисяч доларів": ветерани АТО вимагають від Тимошенко публічного вибачення за піар на темі "кіборгів"

Прес-конференція: "Популізм Юлії Тимошенко і героїзм кіборгів-захисників ДАП – несумісні" – відео

"Феодальні інкубатори вождійського типу": Смешко прокоментував велику кількість кандидатів у президенти

Тимошенко не потрапляє до другого туру президентських виборів – спільне дослідження трьох соцслужб

"Опора" назвала лідерів з агітаційної активності та найпоширеніші порушення кандидатів