Аркадій Бабченко
Аркадій Бабченко 5 канал

"У Тимошенко презумпція брехні" – Бабченко передбачив, що трапиться, якщо ціни на газ будуть зменшені вдвічі

Російський журналіст стверджує, що Юлія Володимирівна – популіст, який прагне лише влади, тому вона робитиме кроки не те щоб непередбачувані, вона робитиме кроки небезпечні

Російський журналіст Аркадій Бабченко ніколи б не проголосував за Юлію Тимошенко, якби мав право брати участь у виборах. Про таке він розповів у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі".

"У Юлії Володимирівни презумпція брехні. Тобто наразі не суспільство повинно щось доводити, а ця людина повинна доводити, що вона не бреше. Тому що брехня була там на кожному місці", – наголосив журналіст.

І додав: "Але річ навіть не в цьому. Юлія Володимрівна – популіст, який ставить перед собою лише одне завдання, а саме – отримати владу. А далі цю владу втримати. Бо якщо у Путіна першопочатково метою були гроші і збагачення, то у Юлії Володимирівни такої мети вже немає, її мета – саме влада. А коли до влади приходить популіст і намагається її втримати, вона буде робити кроки не те щоб непередбачувані, вона буде робити кроки небезпечні".

На підтвердження своїх слів, Бабченко припустив, що трапиться, якщо ціни на газ справді будуть зменшені вдвічі.

"Далі МВФ каже, що вони нам дають гроші на реформи газової системи, щоб була конкурентноспроможна економіка, а ви влаштовуєте в себе новий Радянський Союз з безкоштовним газом. Далі МВФ скаже, що кредитів не буде. А далі, в пошуках грошей ми побачимо чоловіка, який лише чотири роки тому давав 15 млрд, щоб країна змінила курс від НАТО, щоб Асоціація з ЄС не була підписана. Де Юлія Володимирівна братиме гроші?" – запитав Бабченко.

Докладніше про політичну ситуацію в Україні перед виборами, а також про громадянство України для Бабченка – дивіться в повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Від держзради до недбалості: Луценко розповів, що загрожує екс-міністрам оборони
Наступний матеріал
Чоловіку, який вистрелив дитині в обличчя, обрали запобіжний захід
Loading...

Журналіст Бабченко в "Рандеву" розповів, чому зниження ціни на газ – це шлях до залежності від Росії

"Шевченко на кожен день": в Україні випустили інтерактивний Кобзар

"Кіборг" про форум Тимошенко: Коли побачив цей шабаш, довелося пити заспокійливе

Прес-конференція: "Популізм Юлії Тимошенко і героїзм кіборгів-захисників ДАП – несумісні" – відео

Тимошенко не потрапляє до другого туру президентських виборів – спільне дослідження трьох соцслужб

"Опора" назвала лідерів з агітаційної активності та найпоширеніші порушення кандидатів