Євросоюз
Євросоюз lampa.today

Євросоюз відкликає свого посла з РФ через "справу Скрипаля" – ЗМІ

  Країни європейської спільноти схильні вірити, що за нападом на екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля стоїть Росія

  Лідери країн Євросоюзу на знак солідарності із Великою Британією вирішили відкликати свого посла з Москви для проведення консультацій у зв'язку з отруєнням розвідника Сергія Скрипаля та його доньки. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на агенцію Reuters.

  "Європейський Союз відкликає свого посланника з Москви, німецького дипломата Маркуса Едерера, на один місяць для консультацій", – зазначається в повідомленні.

  У спільній заяві лідерів країн Євросоюзу також наголошується: "ЄС згоден з оцінкою уряду Сполученого Королівства, що дуже ймовірно, що Російська Федерація несе відповідальність за отруєння Скрипаля, і що немає правдоподібного альтернативного пояснення".

  Довідково: 4 березня 2018 року колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля, який був подвійним агентом і шпигував у Росії на користь Британії, та його дочку Юлію отруїли в місті Солсбері. Нині вони перебувають у критичному, проте стабільному стані. Впливу отрути також зазнали ще 19 осіб. До розслідування нині залучені військові спецпідрозділи. 

  Читайте також останні подробиці з цієї теми: Розвиток дипконфлікту навколо отруєння Скрипаля: в Лондона – нова версія, у Москви – "нові" винуватці.

  Попередній матеріал
  У Києві на "червоній гілці" метро призупинили рух потягів між двома станціями
  Наступний матеріал
  Акція "Здай командиру": в ОРДЛО "іхтамнєти" масово вилучають паспорти в бойовиків – розвідка
  Loading...