Акція "Здай командиру": в ОРДЛО "іхтамнєти" масово вилучають паспорти в бойовиків – розвідка

Такі акції проводять на окупованих територіях періодично. Як правило, після затримання українськими військовими чергового бойовика з російською пропискою

На території ОРДЛО російські окупанти масово вилучають паспорти у бойовиків. Про це повідомила українська розвідка, передає прес-центр штабу АТО.

"На територіях терористичних псевдореспублік завершився черговий етап безпрецедентної акції "Здай документи командиру". До участі в обов’язковому порядку залучалися "іхтамнєти", які мають громадянство Росії, а також громадянство інших країн співдружності", – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, до ранку 22 березня бойовиків зобов'язали зобов’язані здати усі документи, що можуть прямо або опосередковано підтверджувати участь "громадян співдружності" у війні на сході.

"Рішенням командирів 1 та 2 АК російсько-окупаційних військ здачі підлягають паспорти, договори, водійські посвідчення й банківські картки. У разі відмови від добровільної участі в акції на непокірних чекає ганебне звільнення й депортація на батьківщину", – дізнались українські розвідники.

Також у штабі АТО додають:

"Наші розвідники достеменно не володіють інформацією щодо повного переліку акційних подарунків для переможців, втім, запевняють, що у якості гарантованої заохочувальної відзнаки кожен бойовик отримує квиток на безкоштовну кремацію, або ж два квадратних метри землі з номерною табличкою на просторах Ростовської області".

Зауважимо, що це не перша подібна акція на теренах псевдореспублік. Їх проводять періодично, як правило, після затримання українськими військовими чергового бойовика з російською пропискою – за відповідною вказівкою Генштабу ЗС РФ. Пильнують за "дотриманням правил" такої акції арбітри з ФСБ.

Додамо, що такі ж заходи в ОРДЛО проводили після затримання росіян Агєєва та Покусаєва.

"Такий суворий контроль не випадковий, адже бойовики не надто воліють прощатися з документами. Усі вони свідомі того, що їхні справжні посвідки є єдиною можливістю дістати квиток на потяг у зворотній бік", - пояснюють у штабі АТО.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
/

Попередній матеріал
Євросоюз відкликає свого посла з РФ через "справу Скрипаля" – ЗМІ
Наступний матеріал
Савченко обиратимуть запобіжний захід: Шевченківський райсуд Києва отримав клопотання