Російський бойовик на сході
Російський бойовик на сході Денис Казанський

"Одкровення найманця": як діють табори з підготовки бойовиків у РФ

Інтерв'ю російським журналістам дав Євген Мазепін, що три роки тому воював на українському сході

В інтерв'ю одному з ресурсів бойовиків російський найманець Євген Мазепін розповів про військові табори з підготовки "бійців "Л/ДНР" у Воронезькій області РФ. Раніше ж було відомо про такі табори у Ростовській області та у Підмосков'ї, повідомляє журналіст Денис Казанський у власному блозі.

Як стало відомо, Мазепін 2014 року воював на Донбасі на боці терористів.

"До квітня 2014 року в одному з сіл півдня Воронезької області нам вдалося створити власний військово-польовий табір як збірний пункт ополченців – добровольців, де ми могли дати елементарні навички володіння зброєю, радіостанцією, вчили окопуватися. І він проіснував майже до осені 2014 року", – зазначив бойовик.

За його словами, такий військово-польовий табір з озброєними людьми не міг існувати без згоди на це російських спецслужб та військових.

Також Мазепін розповів, що російські найманці приїжджали на Донбас і брали участь в антиукраїнських акціях ще взимку – під час подій Революції Гідності. Це відбувалось у той час, коли президентом був Віктор Янукович.

"Тепер же ми отримали чергове свідчення того, що росіяни активно включились у події ще в період Майдану. Навіть коли в Україні ще був "легітимний і живий" Янукович. Це означає, що росіянам вигідно було не погасити політичний конфлікт, а навпаки – максимально розгойдати ситуацію. Довести конфлікт до максимального напруження", – зазначив журналіст.

Він також додав, що подібні факти участі росіян у заворушеннях зафіксували і в Донецьку. Так, Казанський продемонстрував відео з мітингу, на якому росіянин зізнався, що атрибутику й прапори в Донецьк постачали з території Росії.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Пейзажі війни": бойовий підрозділ поділився фото з передових позицій

Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни

Попередній матеріал
Засідання Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції – трансляція завершена
Наступний матеріал
П'ять елітних авто – з молотка: як продаватимуть майно посадовців часів Януковича
Loading...