Олег Синютка, депутат "Європейської солідарності"
Олег Синютка, депутат "Європейської солідарності" 5 канал

"Йде системний грабунок країни владою, і енергетика – найбільш ласий шматочок" – депутат

Читайте по-русски
В усіх галузях енергетики України існує системна криза, вважає Синютка

Монобільшість складається з груп депутатів, підконтрольних різним олігархам, які б'ються за керування енергетикою, аби продовжити грабувати Україну. Про це в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" сказав депутат "Європейської солідарності" Олег Синютка.

Депутат прокоментував відсутність єдності всередині монобільшості щодо призначення міністром енергетики Юрія Вітренка.

"Немає монобільшості, є ситуативна група різних депутатів, які контролюються різними олігархами і інтереси яких збігаються або не збігаються. Але я би не акцентував увагу на прізвищах – Вітренко, Коболєв, Зеленський чи хтось інший", – пояснив депутат.

"Сьогодні є значно більша проблема, яка торкається кожного українця – це системна криза в усіх галузях енергетики. Вугілля – 40% від мінімальної потреби… "Енергоатом" – банкрут з декількома мільярдами збитків. Російська електрика, яка сьогодні поступає на український ринок, і ми з вами платимо гроші тим, хто вбиває українців. Російський газ – хіба не Вітренко говорив про те, що ми повинні знов сісти на російську "газову голку"? Системна криза в енергетиці", – наголосив Синютка.

На думку депутата, непризначення Вітренка міністром енергетики свідчить саме про боротьбу за контроль над галуззю.

"Йде системний грабунок цією владою країни, і найбільш ласий шматочок – це енергетика, і тому вони так б'ються саме за енергетику", – зауважив він.

Дивіться повний запис програми "Велика політика":

Нагадаємо, 28 січня Верховна Рада вдруге не підтримала призначення колишнього топменеджера НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка першим віцепрем'єр-міністром – міністром енергетики України. За відповідне рішення проголосували 204 народних депутати при необхідному мінімумі у 226 голосів.

Попередній матеріал
Загострення на сході: чому українській армії заборонили стріляти у відповідь – "Велика політика"
Наступний матеріал
Спалах коронавірусу на Прикарпатті: яка зараз ситуація в області – сюжет
Loading...