Енергоатом
Енергоатом 5 канал

Влада штовхає "Енергоатом" до банкрутства, аби передати проросійському політику – "Спостергігач"

Читайте по-русски
Найпростіший спосіб приватизувати – це довести компанію до банкрутства

У травні Андрій Деркач оприлюднив аудіозаписи телефонних розмов людей, голоси яких схожі на на голоси п'ятого президента України Петра Порошенка і тодішнього віце-президента США Джо Байдена. Контррозвідка США назвала це втручанням Росії в американські вибори. Чому Росії? Бо український народний обранець Андрій Деркач не приховує свої зв'язки з РПЦ та навчання у московській академії ФСБ, вказує проєкт "Спостерігач".

Як запевняє народний депутат Володимир Ар'єв, звинувачення Деркача сподобалися Володимиру Зеленському, адже вони стосуються п'ятого президента, якого нинішній хазяїн Банкової переслідує всіма доступними главі держави способами. І в нагороду за свої дії Андрій Деркач отримує контроль над найбільшим виробником електроенергії в країні – ДП НАЕК "Енергоатом".

Андрій Деркач завжди цікавився атомною енергетикою і навіть очолював "Енергоатом", нагадують журналісти. Вже тоді він намагався приватизувати держпідприємство, проте на заваді став Віктор Ющенко. Нині може бути друга спроба – тільки вже за сприяння нового президента.

Найпростіший спосіб приватизувати – це довести компанію до банкрутства. Нині "Енергоатом" за півроку вже набрався боргів на 9 млрд грн. Зарплатню працівникам видають за рахунок кредитів, але вже досягли тієї межі, коли навіть кредитів більше брати не можуть. А усі спроби уряду порятувати компанію призводять – лише до погіршення її становища, зазначають розслідувачі.

Спроба Національного агентства із запобігання корупції перевірити компанію – завершилася фіаско. Вперше за час існування НАЗК – їх просто не допустили до перевірки, що може свідчити про "системні порушення в роботі".

Таким чином президент Зеленський віддав стратегічну атомну галузь, а з нею і національну безпеку – під контроль проросійських сил – ідеться у новому випуску проєкту журналістських розслідувань "Спостерігач".

Попередній матеріал
У Збройних силах відповіли на погрози ватажка "ДНР" Пушиліна
Наступний матеріал
"Як тільки щось полетить, можемо відповідати" – бійці 503 батальйону відповіли на погрози ватажка "ДНР"
Loading...

Атомна зрада: як Зе-влада дарує "Енергоатом" Кремлю – "Спостерігач"

Злочин Зеленського: тіньова сторона імперії сміху – "Спостерігач"

Авіакомпанія "СБУ": як Служба безпеки заробляє на карантині – "Спостерігач"

У новій Київраді "Слуга народу" може об’єднатися в коаліцію з "Батьківщиною" – "Спостерігач"

Нова коаліція: "Слуга народу"+"Батьківщина"+ ОПЗЖ? – "Спостерігач"

Хто керує кіпрськими фірмами Зеленських і Шефірів – розслідування "Спостерігача"