Зеленський і Янукович
Зеленський і Янукович "Думка"

"Янукович відкрив ящик Пандори": чи повторить Зеленський долю президента-втікача – Луценко

  Читайте по-русски
  Від 2014 року не було жодного вироку чи ув'язнення за надумані справи, наголосив колишній генпрокурор

  На думку ексгенпрокурора України Юрія Луценка, президент Зеленський зараз знаходиться на роздоріжжі і в ці дні його доля повністю залежить від нього самого. Свою думку він висловив на сторінці у Facebook.

  "Все це вже було. І обвинувачення в нібито неправильному призначенні водія. І арешт за нібито неявку на ознайомлення з матеріалами. І суддя Вовк. І мичання депутатів більшості, що вони не в курсі – хай суд розбереться. І заяви західних посольств про неприпустимість політрепресій. Але Янукович відчинив ящик Пандори. І було 2,5 роки тюрми. А потім – рішення Європейського суду про політичний характер переслідування. А потім – вихід на волю. А потім – революція проти несправедливості і самодурства. В результаті – втеча в Ростов, вирок за держзраду і спецконфіскація 1,5 млрд дол. мафії", – зазначає він.

  "За 2014 ми багато що змінили. В першу чергу – закрили ящик Пандори. Не було жодного вироку чи ув'язнення за надумані справи. Зараз президент Зеленський – на роздоріжжі. У ці дні його доля – в його руках", – підсумував Луценко.

  Нагадаємо, на політичне переслідування п'ятого президента України Петра Порошенка у день суду над ним досить категорично висловилися посольства Канади, Німеччини, а також США.

  Попередній матеріал
  Листа про походеньки ван Гога і Гогена по борделях продали за $236 тисяч
  Наступний матеріал
  "Екопатруль" відзвітував про початок проєкту моніторингу повітря у промислових містах
  Loading...