Прилад для вимірювання якості повітря
Прилад для вимірювання якості повітря Facebook

"Екопатруль" відзвітував про початок проєкту моніторингу повітря у промислових містах

  Читайте по-русски
  Організатори проєкту зауважили, що зовсім скоро перейдуть безпосередньо до передачі та активації датчиків

  Громадське формування "Екологічний патруль" підбило перші підсумки щодо втілення проєкту з моніторингу атмосферного повітря в промислових містах. Про це повідомляється на сторінці "Екопатруля" у Facebook.

  "Після аналізу анкет учасників, залишився трохи сумний осад від результатів проєкту. Загалом ми повинні були встановити близько 130 приладів. Всього заповнено було 85 анкет. 24 з яких хотіли встановити прилади не в містах-учасниках проекту, а в різноманітних містах Київської та Дніпропетровської областей, Одесі, Запоріжжі, Івано-Франківську та Слов'янську. Тому ці анкети не брались до уваги", - пояснили організатори проєкту.

  Водночас, в "Екопатрулі" отримали результати щодо міст, на які було націлено проєкт:

  • "Кривий Ріг: планувалося встановити 53 пости, заповнено 3 анкети, поки що отримано одне підтвердження участі (чекаємо далі).
  • Маріуполь: планувалося встановити 22 пости, заповнено 3 анкети, поки що отримано 3 підтвердження участі. У місті вже працює один наш активний прилад, та передано 17 приладів у наш офіс у Маріуполі для подальшої передачі охочим;
  • Дніпро: планувалося встановити 55 постів, багато анкет територіально розташовані у зонах, де вже є розташовані прилади, тому ми мали змогу приділити увагу "проблемним" та техногенно навантаженим зонам міста. Загалом, відповідають вимогам відбору 26 анкет, отримано підтвердження участі від 16 анкет (чекаємо далі)", - повідомили у громадському об'єднанні.

  Також організатори проєкту зауважили, що зовсім скоро перейдуть безпосередньо до передачі та активації датчиків. Крім того, в "Екопатрулі" зазначили, що шукають волонтерів для допомоги в передачі приладів учасникам проєкту. Усіх охочих просять звертатися за посиланням.

  Проєкт "Громадський моніторинг", започаткований громадським формуванням "Екологічний патруль", спрямований на розробку та поступове впровадження науково обґрунтованої системи державного екологічного моніторингу з урахуванням вимог Директиви 2008/50/ЄС та Порядку здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря на території промислових міст Дніпро, Кривий Ріг, Маріуполь (збігаються з офіційними агломераціями) та сільської місцевості (Широківський район Дніпропетровської області), а також особливостей зонування території агломерацій, рівнів техногенного навантаження, щільності забудови, поєднавши спостереження державного та громадського моніторингу. 

  Попередній матеріал
  "Янукович відкрив ящик Пандори": чи повторить Зеленський долю президента-втікача – Луценко
  Наступний матеріал
  Степанов не прийшов на засідання комітету, де мав представити план медреформи
  Теги:
  Loading...