Україна – Канада
Україна – Канада Facebook / Урядовий портал

Суд над Порошенком: посольства Канади і Німеччини засудили політичні переслідування в Україні

  Читайте по-русски
  Усі громадяни заслуговують презумпції невинуватості, чесного процесу та юридичної системи, вільної від політичного втручання

  У день суду над п'ятим президентом України, лідером партії "Європейська солідарність" посольство Канади в Україні опублікувало заяву щодо неприпустимості політичного втручання з боку влади у правосуддя.

  "Починаючи з 2014 року, Україна пройшла важкий, але необхідний шлях демократичних перетворень. Наполеглива вимога суспільства дотримання порядку і закону чітко була висловлена під час Революції Гідності. Сьогодні ці принципи залишаються наріжними і українці очікують, що влада їх дотримуватиметься. Українці очікують рівності усіх перед законом. Усі громадяни заслуговують презумпції невинуватості, чесного процесу та юридичної системи, вільної від політичного втручання. Історія вчить, що поява втручання та реваншизм тільки породжують те ж саме", – йдеться в заяві посольства Канади.

  Свою позицію висловила і посол Німеччини в Україні пані Фельдгузен.

  "Я тоді спостерігала за майже всіма судовими засіданнями у справі Юлії Тимошенко. Я дуже сподіваюсь, що мені не доведеться знову зіштовхнутися з подібним досвідом", – йдеться в офіційному повідомленні посольства Німеччини.

  Нагадаємо, у день суду над Порошенком у Посольстві США в Україні заявили, що система правосуддя не повинна бути використана для зведення політичних рахунків.

  Попередній матеріал
  МОЗ прорахувало 81 сценарій розвитку епідемії коронавірусу в Україні – Ляшко
  Наступний матеріал
  Листа про походеньки ван Гога і Гогена по борделях продали за $236 тисяч
  Loading...