Яна Дугарь
Яна Дугарь 5 канал

Яна Дугарь: Я взагалі не розумію політичних кроків Зеленського

Читайте по-русски
Дугарь сказала, що не розуміє, що саме відбувається в країні, і яка стратегія в Зеленського

Яна Дугарь, військовий медик, яку правоохоронні органи підозрюють у вбивстві Павла Шеремета, сказала, що не розуміє політики президента Володимира Зеленського, особливо, що стосується відведення ЗСУ. Вона вважає, що президент у таких речах мав би орієнтуватися на думку українців. Про таке вона розповіла в програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі". 

"Знаєте, тільки початок 2020-го року, менше місяця минуло, а в нас уже більш як 20 поранених і загиблі. Ідуть обстріли там, де були розведені війська. Я навіть не розумію, що він (Зеленський – ред.) намагається зробити. Вони на Нормандських угодах сказали, що буде ще три, але чомусь не озвучили – які. Тоді я не розумію, навіщо відводити. І зараз у нас так багато поранених, причому тяжких поранених. Я спостерігаю новини зі сходу, у мене є контакти тих, хто займається евакуацією, і я знаю, скільки бортів сюди приходить, яка тяжкість поранень. Тому я не розумію його такої ідеї і не розумію, чому він не озвучує, які ще три міста будуть відведені до березня місяця. І чому вони не запитують у цивільних, у народу, чи хочуть вони, щоб було це відведення?" – сказала Дугарь. 

Дівчина також продовжила: "Я не політик, але бачу, що з його приходом стан погіршився, бо його ніхто не розуміє і не впевнений у завтрашньому дні. Я буду говорити за себе: я не впевнена у завтрашньому дні. Я не розумію його кроків взагалі. Не розумію, що саме відбувається в країні і що він хоче робити. Я дійсно не розумію його стратегії, як він збирається це робити… Я просто обурена цим всім, обурена настільки, що у мене все кипить… На Нормандських перемовинах вони говорили, що триватиме "режим тиші", але де він? Люди повірили, великий відсоток, але де те, що він обіцяв? Все тільки погіршується, погіршується, погіршується". 

На її думку, у справі Шеремета поліція підозрює військових і волонтерів: "Дискримінація взагалі всіх військових і волонтерів – для чого? Не знаю. Це не президент зліпив цю справу, але його просто підставили, запросивши його на той самий брифінг. Подивимося, як він буде викручуватися з цього".

Як повідомляв 5.UA, Яна Дугарь, разом з Андрієм Антоненко та Юлією Кузьменко, є фігуранткою справи вбивства журналіста Павла Шеремета.

24 січня 2020 року Печерський райсуд змінив запобіжний захід медсестрі. Замість цілодобового домашнього арешту їй призначили нічний. Яну Дугарь мають перемістити до місця проходження служби – казарми військової частини.

Попередній матеріал
Дугарь: З години розмови вирвали контекст, знайшли саперну сумку – можна шити справу
Наступний матеріал
У школах Одеси запровадили двотижневий карантин через високу захворюваність на ГРВІ та грип
Loading...