Суд змінив запобіжний захід Яні Дугарь
Суд змінив запобіжний захід Яні Дугарь 5 канал

Справа Шеремета: суд пом'якшив запобіжний захід Яні Дугарь – включення з суду

Читайте по-русски
Підозрювану мають повернути до казарми військової частини, де вона проходить службу

Печерський райсуд змінив запобіжний захід медсестрі Яні Дугарь, фігурантці справи вбивства журналіста Павла Шеремета. Цілодобовий домашній арешт змінили на нічний. За перебігом подій стежила кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Після виходу судді до нарадчої кімнати на рішення довелося чекати близько години. І ось воно пролунало: змінити запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на нічний (з 20-ї години вечора до 7-ї ранку). Тобто клопотання адвокатів задовольнили частково. Також дівчина повинна носити електронний засіб контролю.

Арешт відбуватиметься не в Києві, де Яня Дугарь перебуває останні два тижні – її мають перемістити до місця проходження служби, до казарми військової частини.

Як відбувалося саме засідання. Спочатку слово мали захисники Дугарь – власне, клопотали про пом'якшення запобіжного заходу. Прокурор апелював доказами, що були оприлюднені раніше. Йдеться про інформацію, що начебто у квартирі дівчини – за її ж телефонними дзвінками – були саперні сумки та профільні довідники. Утім, як визнав представник обвинувачення, – їх досі не знайшли.

Що ще казав прокурор – дивіться у включенні.

Попередній матеріал
"Слідчий ховав очі, і це було дуже поганим спектаклем" – Порошенко про допит у ДБР
Наступний матеріал
Миттєва тяжка форма хвороби: у Дніпрі дитина померла від грипу
Loading...