Яна Дугарь
Яна Дугарь фото censor.net.ua

Справа Шеремета: суд розглядає зміну запобіжного заходу Яні Дугарь (оновлено)

Читайте по-русски
Захист та обвинувачення попросили суд про об'єднання клопотань

Печерський районний суд розглядає зміну запобіжного заходу Яні Дугарь – фігурантці справи вбивства Павла Шеремета. Підозрювана на засіданні присутня. Підтримати її прийшли близько пів сотні активістів.

Як повідомляє кореспондентка "5 каналу", для засідання була обрана чи не найменша зала в будівлі суду: "Ситуація ідентична із засіданням у справі Антоненка. У залі суду немає де ані сісти, ані вже стати".

Захист та обвинувачення клопотали про об'єднання клопотань, які були оприлюднені минулого разу в суді. Вони стосуються скасування запобіжного заходу для Яни Дугарь. Суддя пішов до нарадчої кімнати, аби вирішити це питання – після чого клопотання таки об'єднали.

Оновлено.

Засідання продовжили. Суддя додав до матеріалів справи довідку львівського університету, у якій йдеться про незакриті підозрюваною два екзамени та один залік.

Прокурор під час свого виступу оприлюднив нові матеріали справи щодо особистого життя Дугарь. А саме: підозрювана перебуває у шлюбі з громадянином Іраку. Мовляв, таким чином Дугарь зможе покинути Україну.

Водночас адвокати нагадали, що Дугарь здала суду свій закордонний паспорт. І додали: у підозрі слідства йдеться про "культивування та велич арійської раси", адвокати кажуть, що сам факт шлюбу заперечує текст підозри.

Нагадаємо, на попередньому засіданні, 17 січня, свідки заявили, що в середині липня 2016 року бачили Яну в шпиталі в Покровську, тож коли сталося вбивство Шеремета – вона ніяк не могла бути в Києві, бо перебувала в зоні АТО. Суддя також заслухав тих, хто готовий взяти Яну Дугарь на поруки – серед них народні депутати, волонтери та військові. Фігурантка справи перебуває під цілодобовим домашнім арештом.

За версією слідства, за кілька днів до вбивства вона фотографувала відеокамери біля будинку, де мешкав Шеремет.

Попередній матеріал
Зеленський із дружиною поклали квіти до меморіалу жертвам Голокосту в Єрусалимі
Наступний матеріал
Інвестують 3,4 млрд гривень: переможцем конкурсу в порту "Ольвія" стала компанія з Катару
Loading...