Крим
Крим korrespondent.net

Видворення Росією з Криму 23 українців: Україна подала позов до Гааги проти РФ

  Регіональний центр прав людини з літа 2017 по літо 2018 року провів моніторинг судових рішень окупаційних судів, які стосуються саме видворення іноземців

  Юрист Регіонального центру прав людини Віталій Набухотний повідомив, що Україна подала позов до Міжнародного кримінального суду проти Російської Федерації за примусове видворення з Автономної Республіки Крим 23 громадян України у лютому 2018 року, повідомляє "Укрінформ".

  Він уточнив, що позов був поданий 28 грудня минулого року і стосувався незаконного видворення в лютому 2018 року з Криму 23 українців, які займалися будівництвом.

  За його словами, після окупації Криму російська влада поширила на території півострова своє міграційне законодавство та положення Кодексу про адміністративні правопорушення РФ.

  "Відповідно, до усіх осіб, які перебували на момент окупації у Криму, почало поширюватися міграційне законодавство Росії. Окремі положення містять санкції за порушення адміністративного законодавства. Особа підлягає адміністративному видворенню, яке присуджується місцевими окупаційними судами. Найбільш вразливими виявилися громадяни України, які відмовилися від російського громадянства, а також громадяни, які постійно там проживали, але не мали кримської прописки", – зазначив громадський діяч.

  Регіональний центр прав людини з літа 2017 по літо 2018 року провів моніторинг судових рішень окупаційних судів, які стосуються саме видворення іноземців.

  "Станом на літо 2018 року ми нарахували 2 тисячі 425 таких осіб. Більш як тисячу з них становлять громадяни України, яких Росія видворила", – наголосив він.

  Попередній матеріал
  До Помісної Церкви перейшли вже 120 парафій УПЦ Московського Патріархату
  Наступний матеріал
  Супрун підтримала узаконення медичного канабісу в Україні і закликала підписати петицію
  Loading...

  Російські окупанти спалили свій штаб на Донбасі, щоб приховати масове розкрадання зброї

  Адвокат полоненого українського моряка Андрія Ейдера подала клопотання про його переведення до України

  На Луганщині засудили організаторів антиукраїнського "референдуму" 2014 року

  Російсько-окупаційні війська зігнали військових і техніку для створення фейкових новин

  Москва використовуватиме кібератаки для втручання у вибори в Україні – директор Нацрозвідки США

  "Нічого принципово нового": Клімкін пояснив, чого бракує у плані спецпредставника ОБСЄ щодо Донбасу