Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко 5 канал

Втручання Зеленського і нові правила голосування: Гончаренко назвав найгостріші проблеми для виборів

Читайте по-русски
Ці вибори будуть надзвичайно важкими, особливо в умовах пандемії, вважає нардеп

Найгострішими проблемами для місцевих виборів 25 жовтня є зміни до Виборчого кодексу та втручання президента Зеленського в передвиборчу кампанію, вважає народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко. Про це він сказав в ефірі регіонального ток-шоу "Країна" на "5 каналі".

"Гострою проблемою є очевидне і брутальне втручання президента в передвиборчу кампанію у вигляді цих псевдоопитувань, імітації народовладдя. І те, що сьогодні відбувалося – передвиборчий піар у вигляді послання. Все це нам каже, що чинна влада розуміє, що рейтинг "Слуги народу" йде на дно, як Титанік, і вони намагаються відчайдушного його врятувати", – вважає Гончаренко.

За словами нардепа, через зміну правил виборів напередодні старту передвиборчої кампанії українцям буде складно зрозуміти, як заповнювати бюлетені у день виборів.

"По-перше, не можна було міняти правила виборів на ходу, як це зробила чинна монобільшість. По-друге, інформаційна кампанія була абсолютно недостатньою, як для таких істотних змін у правилах та принципах проведення виборів", – сказав Гончаренко.

За його словами, потрібно повертатися до того, коли не змінюються правила на ходу – за місяць до старту передвиборчої кампанії, як це все було влаштовано цього разу.

"Мені здається, що ці вибори будуть надзвичайно важкими – дуже важким буде підрахунок голосів у виборчих комісіях. Якщо на все це накласти пандемію, то виклики перед виборами стоять серйозні", – підсумував нардеп.

Нагадаємо, згідно із соцопитуванням, понад 75% виборців вважають, що на місцевих виборах будуть фальсифікації.

Попередній матеріал
У Білій Церкві працівники "швидкої" надягають на ноги сміттєві пакети, бо не мають бахіл – Гончаренко
Наступний матеріал
Заповненість лікарень до 105% – яка ситуація з коронавірусом у Києві – сюжет
Loading...