Україна, місцеві вибори
Україна, місцеві вибори varianty.net

Понад 75% виборців вважають, що на місцевих виборах будуть фальсифікації – соцопитування

  Читайте по-русски
  Понад чверть опитаних вважає, що фальсифікації будуть значними

  76% українців переконані, що на місцевих виборах в Україні, які заплановані на 25 жовтня, слід очікувати фальсифікацій. Такими є результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", яке відбулося 16-19 жовтня.

  "48% вважають, що на місцевих виборах будуть незначні фальсифікації. 28% – переконані, що вони будуть значними. 16% – вважають, що їх не буде", – йдеться у звіті за даними соцопитування. Крім того, соціологи наголошують, що за останній місяць зросла кількість респондентів, які очікують значних фальсифікацій.

  Також опитування показало, що 62% респондентів негативно ставляться до ситуації, коли під час виборів деякі політики та партії допомагають виборцям матеріально (роздають пайки, гроші, кошти на ремонт і лікування).

  Дослідження тривало з 16 по 19 жовтня. Методом телефонних інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів було опитано 5 тисяч респондентів від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Помилка репрезентативності дослідження не більше ніж 1,4%.

  Нагадаємо, раніше журналісти проєкту "СтопРеванш" розповіли про те, як Зеленський виклянчив у Московського патріархату допомогу на виборах.

  Попередній матеріал
  Міноборони планує закупити ракетні комплекси "Нептун" до кінця року
  Наступний матеріал
  Мінкульт рекомендує прочитати заборонену судом книгу про Василя Стуса
  Loading...